Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak wizyt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Brak wizyt. (/Temat-Brak-wizyt-120525)



Brak wizyt. - SKOR514 - 01-09-2015 20:26

Siema, mam taką dziwną sprawę. Leady wrzucałem zawsze w kolejności leadmore---> stronka do skracania i fb. Wtedy przy wrzucaniu takiego posta na grupę musiałem przejść ten element zabezpieczający w postaci "zaznacz obrazek na którym jest lew" itp. I miałem wejścia, rejestracje normalnie. Dzisiaj wrzucam linki bezpośrednio i fb ich nie blokuje, ale WCALE nie mam wizyt, są jakby niewidoczne dla użytkowników...O co może chodzić?


RE: Brak wizyt. - morenox - 01-09-2015 20:42

"Leady wrzucałem zawsze w kolejności"
Chyba linki? Big Grin

Wytestuj inny serwis, może to nie wina LM Smile
Idea


RE: Brak wizyt. - Shadow271 - 01-09-2015 20:57

facebookowi nie podoba się twój skracacz


RE: Brak wizyt. - SKOR514 - 02-09-2015 17:18

To raczej nie wina leadmore, bo wczoraj żeby sprawdzić sam wysłałem sms-a na "własny" link i normalnie doliczyło mi pieniądze do stanu konta na leadmore. Chodzi mi o to, że jak wrzucam "czysty link", albo skrócony na fb, to nie pokazuje mi żadnej informacji, że coś z nim nie tak, dodaje mi na grupę, jednak jest on "ukryty" jakby, bo nie mam w niego wejść, nikt nie komentuje ani nic. Więc tu pytanie. To możliwe, ze fb "ukrywa" mi takie posty? I czy jakiś inny skracacz pomoże?


RE: Brak wizyt. - tomek019 - 02-09-2015 17:31

nie ma w ogole postu ? sprawdz to z innego konta Wink
mozliwe ze zablokowali Ci link ale nie wyswietla sie info


RE: Brak wizyt. - Kickster - 02-09-2015 17:52

Mozliwe ze fejs ukrywa. Zmien link lub zdjecie, zmien tekst i lec dalej. Czasami link jest ok ale zdjecie jest zablokowane


RE: Brak wizyt. - SKOR514 - 02-09-2015 18:07

Kurde... Jakby leadmore miało do mnie jakieś "pretensje", to chyba bym dostał jakieś info? Bo wrzucam kilka różnych linków, widze je ze swojego konta, z konta swojego znajomego (mam fejki w znajomych) i kurde dalej zero. Dziwna sytuacja.


RE: Brak wizyt. - Shadow271 - 02-09-2015 18:14

(02-09-2015 18:07)SKOR514 napisał(a):  Kurde... Jakby leadmore miało do mnie jakieś "pretensje", to chyba bym dostał jakieś info? Bo wrzucam kilka różnych linków, widze je ze swojego konta, z konta swojego znajomego (mam fejki w znajomych) i kurde dalej zero. Dziwna sytuacja.

To nie wina Leadmore, zrób jak Kickster radzi, zmień zdjęcie i powinno być ok