Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką formę zarobku wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaką formę zarobku wybrać? (/Temat-Jaka-forme-zarobku-wybrac-120524)



Jaką formę zarobku wybrać? - ArTmol - 01-09-2015 20:21

Witam. Z góry mówię, że nie znalazłem w postach poniżej nic co mnie interesuje. Potrzebuję co miesiąc zarobić około 50PLN (wchodzi w grę tylko internet). Czy byłaby możliwość na jakimś serwisie dorobić się tych 50 PLN co miesiąc? Myślałem nad reflinkami, ale PortMMO odrzuciło moje zgłoszenie z powodu mało rozwiniętego kanału, a nie widzę siebie jako jutubera mającego te min. 5k subów, aby otrzymać reflinki. Również jakiś czas temu bawiłem się z PaidVerts, ale jak kupiłem kampanię za 1$ i otrzymałem 800 reklam do wyklikania w ciągu 18H to podziękowałem bardzo. Sad


RE: Jaką formę zarobku wybrać? - rozi1910 - 01-09-2015 20:34

50 zl na miesiac to na serwisach typu mypay spokojnie skosisz. Nie znalazles nic interesującego na forum? to jeszcze raz poszukaj, bo mega duzo ciekawych rzeczy mozna tu znalezc Smile


RE: Jaką formę zarobku wybrać? - ArTmol - 01-09-2015 20:36

Ok dzięki, a mogę łączyć sobie np. mypay z jakimś podobnym serwisem i zbierać na obydwóch? Dużo tematów jest w dziale PPA, ale kompletnie nie znam się na promowaniu tych linków, wstawianiu odpowiednich wideo itp.


RE: Jaką formę zarobku wybrać? - ololo - 01-09-2015 23:47

Gdyby zainteresowały Cię programy typu premium SMS, warto zajrzeć do metior.pl - jest tam fajna wyszukiwarka. Wystarczy 5 leadów, żeby zarobić w tej branży 50zł.


RE: Jaką formę zarobku wybrać? - Assasinoo - 02-09-2015 00:35

Może zainteresuj się robieniem kont na facebooku, dobrze schodzą, tylko musiałbyś czyścić cookies i mieć najlepiej zmienne IP. Albo zainteresuj się sub sms, chyba jedna z prostszych metod, tylko znajdź jakiś sposób, nie musi być nawet dobry aby w miesiąc te 50 zł osiągnąć.


RE: Jaką formę zarobku wybrać? - count765 - 02-09-2015 09:08

50 zł to na spamie w jeden dzień można zarobić Smile


RE: Jaką formę zarobku wybrać? - mikuss - 02-09-2015 09:23

@[Coristo] to już 5-ty taki sam temat, czas by dołączył do kolegów 4-rech w koszu


Jaką formę zarobku wybrać? - nitram - 02-09-2015 10:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.