Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. (/Temat-Zero-doswiadczenia-dobre-pieniadze-120511)

Strony: 1 2


Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - krzychu321 - 01-09-2015 15:57

Siema siema jestem krzychu Big Grin lat 22 i jestem programistą maszyn automatycznych. A także nowy na waszym forum, nie taki nowy w sieci ;]

Próbowałem już setki razy różnych zarobków w internecie suby, skracanie, refflinki, wszystko nudne i żmudne, aż jakieś 2 miesiące temu usiadłem przy bukmacherce, ojojo z 10 zł bez doświadczenia, zrobiłem 330zł po czym aż w 1s wszystko straciłem Big Grin potem pomyślałem zacznę analizować, i stawiać, yhyyy kariera trwała tak długo ile zajmuje włączenie komputera, potem czytałem o strategiach progresji i surebety, yhy nudne, to samo.
Aż w końcu odwiedziłem stronę z darmowymi typami, 1 dzień na + drugi dzień na + 3 na + lecz jak to darmowe wiedziałem że passa nie będzie trwała wiecznie, bo często w historii mieli tydzień na + a potem boom 0 trafionych, zacząłem brać to na poważnie jak zobaczyłem że z 30 zł strzeliłem prawie 380 zł w 3 dni. Pieniądze postanowiłem zainwestować na płatne profesjonalne typy, wraz z analizą, nie na Polskiej stronie bo są po prostu słabe, nie tanie, bo jestem zdania że za dobrą robotę się płaci ( tak wiem nie zawsze).
No i właśnie od tego momentu zaczynam prowadzić swój dziennik, zaczynam z kwotą 100 zł według moich obliczeń powinienem do tygodnia zrobić z tego 1000zł !

Gram na unibet.
Co kilka godzin będę wstawiał jak mi idzie.
Mój cel 100/1000zł

[Obrazek: 3ebe4db121f75c48med.png]


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - xllukaszlx - 01-09-2015 16:14

Zobaczę jak Ci będzie szło i może też się skuszę na płatne typy. Powodzenia Wink


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - krzychu321 - 01-09-2015 17:49

Pierwszy płatny typ , za 30 zł.
Postawione w Argentina - Primera Division
Mecz
Lanus-Nueva Chicago
Kupon na zwycięstwo klubu Lanus
Wynik meczu Lanus 1:0 Nueva Chicago
Kupon Trafiony

Mój cel
126/1000zł
[Obrazek: ce1f300c785a6cc0med.png]


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - Ando - 01-09-2015 18:14

Obyś się nie zraził po 2 czy 3 nietrafionych nawet z płatnego źródła. Powodzenia Smile


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - krzychu321 - 01-09-2015 18:42

(01-09-2015 18:14)Ando napisał(a):  Obyś się nie zraził po 2 czy 3 nietrafionych nawet z płatnego źródła. Powodzenia Smile


Myślę że tak nie będzie, w miarę będę starał się rozdzielać wartości kuponów, żeby te 3 nietrafione nie były warte nawet 50% salda.
Dzięki !


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - Okazzi - 01-09-2015 19:24

Życzę powodzenia, można wiedzieć jak dużo wynosi Cię opłacanie zagranicznych typerów?


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - full2000 - 01-09-2015 20:31

Powodzenia!Smile


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - krzychu321 - 01-09-2015 21:40

(01-09-2015 19:24)Okazzi napisał(a):  Życzę powodzenia, można wiedzieć jak dużo wynosi Cię opłacanie zagranicznych typerów?

Korzystam z jednego experta pochodzącego z Niemczech, mieszkającego w Chorwacji,przy czym biegle posługuje się 6 językami w tym Polskim, koszt z jego usług to jest pakiet miesięczny, i zależy czy chcesz otrzymywać, 3,5,8,10 typów, cena rośnie ja wykupuje miesięczny pakiet po 3 typy za 80 Dolarów. Jeżeli rzeczywiście będą siadały typy, to podam niebawem jego dane i stronę ;]


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - sojusznik - 01-09-2015 21:58

Często warto się złożyć właśnie na experta Smile


RE: Zero doświadczenia, dobre pieniądze. - Damkofr - 01-09-2015 23:36

Powiedz mi ile zarabiasz w swojej pracy w realu bo poszedłem na podobny kierunek na studia. Zamierzam też sporo uczyć się samemu bo wiadomo że wszystkiego na studiach się nie nauczę.