Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, (/Temat-WIELKI-KONKURS-HOTCASH-PL-Swietna-propozycja-120505)



WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - Incognito8 - 01-09-2015 14:08

[Obrazek: KONKURS-WRZESIEN-HOTCASH-5.png]

"Anonimowy List do najlepszego serwisu Premium SMS w Polsce"


Witam Karcza i ekipę HotCash.pl oraz earnerów!


Jako mikrus i nic nie znaczący użytkownik który mimo poświęconych godzin nie potrafi osiągać takich sukcesów pragnę zapytać czy tylko Ci którzy od miesięcy wyciągają najlepsze wyniki zawsze będą wygrywać konkursy?


Dlaczego piszę: Ci którzy od miesięcy wyciągają najlepsze wyniki zawsze będą wygrywać konkursy?

Gdyż większość użytkowników mimo ciężkiej pracy nie przebije jednak tych gigantów nigdy i nigdy nie będzie mieć szans wygrać.

- Tak ja wiem - konkurs to jest tylko dodatek, nie trzeba zwracać na niego uwagi ani brać w nim udziału, to tylko prezent od Ciebie Karczu i Twojej ekipy.

Jednak czemu głównie mają szansę a zostawiają bez szans Ci którzy są najlepsi i będą bo są np. informatykami, mają pieniądzę na inwestycję w virale (to koszty min. 400zł widziałem i więcej) dalej się bogacą zostawiając nas w tyle że za mgłą nas nie widać?

Godzina 14:43 Dzisiejsze zarobki top earnerów:
[Obrazek: image.png]

Tygodniowy zarobek top earnerów:
[Obrazek: image.png]

Miesięczny zarobek top earnerów:
[Obrazek: image.png]

Konkurs:
1. Największy zarobek w ciągu miesiąca - 935zł, 882zł, 751zł mają osoby już przed 15stą gdzie ja tyle w tydzień nie wyciągam mimo mnóstwo godzin starając się w miarę uczciwie promować bez szemranych taktyk Państwa programy partnerskie.

2. Ostatnie 7 dni - 19,842zł , 18,823zł, 13,844zł - tyle co Ci ludzie nie wyciagam nawet w miesiąc a oni co miesiąc są w topce - gratuluję ciężkiej pracy im! wspaniale nie jeden zazdrości pomysłowości!

3. Miesięczny zarobek - 51,948zł , 50,045zł, 46,270zł - tyle miesięcznie wyciągają regularnie te same osoby które tylko ścigają się miedzy sobą i wymieniają między 1 a 5 miejscem w topce, ja pracując legalnie tyle w rok mam pracując fizycznie a nawet nie.. i nie, "nie boli mnie dupa" jak to mowią ludzie wulgarnie tylko to dla mnie motywacja aby iść dalej i rozwijać się tą drogą aby kiedyś dorównać tym osobom, wciąż wymyślam, sprawdzam legalność swoich pomysłow a ludziom staram się jak najrzetelniej aby nie popsuć opinii hotcash'a.
__________________________
/* mało ważne */
Swojego nick'u na HotCash nie ujawnię z różnych powodów, to mój "publiczny list" z zapytaniem, czy kiedyś tacy jak ja będą mieli szanse wygrać u Państwa jakiś konkurs w inny sposób niż "dogananie waszych gigantów", nie zazdroszczę a wręcz się motywuję patrząc na ich zarobki, konkursy też mnie motywują do dalszych działań.

I tak sobie myśle - Boże, gdybym wygrał takiego quada to bym go sprzedał i nie mieszkał w syfie, kupiłbym sobie jakieś ubrania nowe i nie martwił się czy starczy mi do 10tego tym razem..

To nie wylewanie swoich żali bo pisze to zupełnie anonimowo w imieniu takich osób jak ja, po prostu w mojej sytuacji życiowej nie mogę sobie pozwolić na szybki rozwój, pracuję ciężko fizycznie mimo iż jestem po technikum informatycznym a nie znalazłem zawodu w swoim fachu a na przeprowadzke do większego miasta mnie nie stać, tu niema perspektyw i po prostu staram się coś przez internet dorobić na życie.


Dziękuję za 1 punkt konkursu który jest jedynem wyjściem dla mnie aby spróbować, ale myślę że jak pokażę zakupy z lidla na cały tydzień do jedzenia czy buty z rynku za 50zł to mnie pół forum wyśmieje, nie znacie tego życia.

Pozdrawiam Serdecznie i Wszystkiego dobrego wszystkim!


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - alfonsPL - 01-09-2015 14:12

Przecież główny konkurs aktualnie prowadzonych na HC nie jest na największy zarobek... poza tym to logiczne, że najlepsi są najbardziej nagradzani i jest to normalne.
Karczu nie działa charytatywnie i nie będzie rozdawał Ci nagród, bo masz gorszą sytuację. Tongue


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - Incognito8 - 01-09-2015 14:19

(01-09-2015 14:12)alfonsPL napisał(a):  Przecież główny konkurs aktualnie prowadzonych na HC nie jest na największy zarobek... poza tym to logiczne, że najlepsi są najbardziej nagradzani i jest to normalne.
Karczu nie działa charytatywnie i nie będzie rozdawał Ci nagród, bo masz gorszą sytuację. Tongue

Dziękuję za wypowiedź, prosiłbym tylko o większę zaangażowanie w czytaniu, nie prosiłem o charytatywne rozdawanie nagród i nawet nicku z HC nie podałem i nie podam - bo to było by żenujące dla każdego kto by taką dostał i ja bym osobiście w ten sposób nie przyjął, wiem że jest jeden punkt który mi gwarantuję jakąś szansę i wspomniałem o nim.

Owy list niema na celu zmienić coś, tylko liczę że sam Karczu - człowiek sukcesu i właściciel gigantów które stworzył swoją ciężką pracą, cierpliwością i determinacją przeczyta to i może wpadnie na coś kreatywnego i przypomni sobie o nas - robaczkach HC.


/* prywatnie odnośnie ostatniego zdania w Twoim poście */
/moja gorsza sytuacja jest tylko dlatego iż rzuciłem pracę myśląc że z internetu będę już zawsze żył i tak żyłem 2 lata aż algorytm google się nie zmienił, pokazał mi wtedy jak wszystkie moje strony dostały i jak szybko skończyła się "kopalnia złota", człowiek pod wpływem emocji i pieniędzy ma chwilę w życiu że myśli że mu nie zabraknie już i może zostawić dotychczasowe życie - nic bardziej mylnego, w PPA osiągałem sukcesy swoje małe i większe teraz od nowa walczę o pozycję i obniżyły się standardy życia, jednak dzięki temu że pojawił się HotCash powoli staję na nogi miesiąc za miesiącem. Trzeba spaść "z bohatera do zera i znów od zera do bohatera aby zrozumieć wiele spraw, ludzie którzy nie szanują pieniędzy i im nigdy nie brakowało nie są jeszcze w stanie pojąć dokładnie tych emocji jakie człowiek przeżywa.


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - Leaders - 01-09-2015 15:00

Na 5 nagród które chcemy rozdać, tylko 2 trafią do najlepiej zarabiających. 2 kolejne rozdamy dla osób z wysoką konwersją (a niekoniecznie dużymi profitami).

Z kolei Quad - nagroda główna i najdroższa - jest możliwa do zdobycia przez każdego Wink W finale oceniać będziemy głównie kreatywność, a nie bogatość - przynajmniej ja mam takie założenie.


Konkurs celowo został zorganizowany tak, aby każdy miał szansę coś zgarnąć - mimo, że jak słusznie wspomniał alfonsPL - nie jesteśmy organizacją charytatywną i za słuszne możnaby uznać, że premiować powinniśmy głównie najlepszych Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - Squnek - 01-09-2015 15:12

Co za bezsensu temat. Przecież każdy ma szansę wygrać jest aż 5 opcji. Kolega zapewne chciałby 6 dla tego co mniej zarobi.. Według mnie konkurs bardzo dobrze przemyślany do tego świetne nagrody nic dodać nic ująć. Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - alfonsPL - 01-09-2015 15:32

(01-09-2015 15:12)Squnek napisał(a):  Co za bezsensu temat. Przecież każdy ma szansę wygrać jest aż 5 opcji. Kolega zapewne chciałby 6 dla tego co mniej zarobi.. Według mnie konkurs bardzo dobrze przemyślany do tego świetne nagrody nic dodać nic ująć. Smile

Popieram - temat jest bezsensowny i szczerze mówiąc nie wiem po co autor tracił czas pisząc go, zamiast w tym czasie skupić się na zarabianiu lub robieniu oryginalnej foty na konkurs Smile

Cytat:Owy list niema na celu zmienić coś, tylko liczę że sam Karczu - człowiek sukcesu i właściciel gigantów które stworzył swoją ciężką pracą, cierpliwością i determinacją przeczyta to i może wpadnie na coś kreatywnego i przypomni sobie o nas - robaczkach HC.

Wiesz dlaczego osiągnął sukces? Odpowiedziałeś sobie sam: ciężką pracą, cierpliwością i determinacją Smile

Ale ja nadal nie wiem o co Ci chodzi... skoro masz konkurs, w którym do wygrania jest fajna nagroda a nie trzeba wyciskać tysięcy leadów, a jego warunkiem jest zrobienie ciekawej foty - wystarczy kreatywność i być może wygrasz. Co Ty chcesz dostawać nagrodę za nic, bo jesteś robaczkiem HC? Lol


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - Majka - 01-09-2015 16:01

Zamykam na prośbę Karcza.


WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Świetna propozycja, - Klin - 09-10-2015 12:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.