Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Apka a fanpage z duza iloscia fanow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Apka a fanpage z duza iloscia fanow (/Temat-Apka-a-fanpage-z-duza-iloscia-fanow-120483)



Apka a fanpage z duza iloscia fanow - vogel222 - 31-08-2015 23:02

Witam, posiadam dużo stron na facebooku o roznej tematyce, łączna ilosc fanow to kilkaset tysiecy, i mam pytanie czy można jakoś zbierać ludzi do tej apki ale przy jednoczesnym nie traceniu na wartosci przez strone ?
Czy przykładowo robiąc konkurs na jakiejś ze swoich stron warunkiem może byc klikniecie w link gdzie wyskoczy podziękowanie za udział w konkursie a jednoczesnie będe mieć tokena ?

Wtajemniczam się w ten temat i jestem ciekawy, będe bardzo wdzięczny gdy ktoś mi odpowie. Jestem również ciekawy czy facebook usunie mi strone?

dzieki i pozdrawiam


RE: Apka a fanpage z duza iloscia fanow - surfer0700 - 31-08-2015 23:04

Tak, możesz zrobić tak jak napisałeś. Konkurs i w linku np. potwierdzenie wieku. Smile


RE: Apka a fanpage z duza iloscia fanow - prololex - 01-09-2015 12:36

Tak jak wyżek Surfer pisze. O bana fanpage nie masz się co bać. Najlepiej wrzucać w poście normalną domenę z przekierowaniem na stronę z apką.


RE: Apka a fanpage z duza iloscia fanow - WujRock - 01-09-2015 12:55

Stracić możesz jedynie zasięg i fanów Smile


RE: Apka a fanpage z duza iloscia fanow - vogel222 - 01-09-2015 15:37

(01-09-2015 12:55)WujRock napisał(a):  Stracić możesz jedynie zasięg i fanów Smile

Dlaczego straciłbym fanów, przykładowo jeśli mam fanpage 100% kobiety i zrobie konkurs w ktorym do wygrania jest bransoletka, i warunkiem uczestnictwa w konkursie bedzie wejscie w link i potwierdzenie wieku 18 lat to osoba coś się zorientuje że coś nie halo ? fanpage ma dobrą opinie, bo jak robie konkursy to nagrody wysylam,


RE: Apka a fanpage z duza iloscia fanow - WujRock - 01-09-2015 15:51

(01-09-2015 15:37)vogel222 napisał(a):  
(01-09-2015 12:55)WujRock napisał(a):  Stracić możesz jedynie zasięg i fanów Smile

Dlaczego straciłbym fanów, przykładowo jeśli mam fanpage 100% kobiety i zrobie konkurs w ktorym do wygrania jest bransoletka, i warunkiem uczestnictwa w konkursie bedzie wejscie w link i potwierdzenie wieku 18 lat to osoba coś się zorientuje że coś nie halo ? fanpage ma dobrą opinie, bo jak robie konkursy to nagrody wysylam,

Wszystko zależy jak i co promujesz.
Jeżeli będziesz promował, że matka ugotowała dziecko w piekarniku to ci garstka ludzi odejdzie, a jak konkurs porządny to maksymalnie kilka osób (osoby ktore mają gdzies konkursy i nikomu nie ufają) A zasięg się traci przy udostępnianiu linków.