Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kochani Potrzebuję Rady W Kwestii Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kochani Potrzebuję Rady W Kwestii Youtube (/Temat-Kochani-Potrzebuje-Rady-W-Kwestii-Youtube-120481)



Kochani Potrzebuję Rady W Kwestii Youtube - jabolopivolo - 31-08-2015 21:29

Siemka

Kochani jak temacie,mam kanał na YouTube od stycznia tego roku, mam tam kilkadziesiąt filmów pełnometrażowych.Zarabiam 40-60 dolarów miesięcznie ale tylko polowa moich pozycji zarabia.Mam pytanie odnośnie praw autorskich i sposobu na ich ominięcie, lipę mam z prawami do ścieżek dźwiękowych głównie ale kilka pozycji mam z wykrzyknikiem itd.
Szukam osoby,która miała już przygodę z komerą na yt i wie jak zrobić żeby nie bolało.Jak ktoś wie i chciałby poświęcić mi momento,proszę o pomoc ewentualnie zapraszam na priv.

Pozdrawiam i Powodzenia w Zarabianiu


RE: Kochani Potrzebuję Rady W Kwestii Youtube - Pawel091 - 06-09-2015 10:00

1. Jeśli masz w filmie jakąś ścieżkę dźwiękową, która nie podoba się YT, to i tak wykryje - tutaj nie da się nic zrobić.
2. Gdy wrzuciłeś jakiś film i musisz podać więcej informacji by zarabiać, czy złożyć odwołanie, to też nie masz szans na pozytywną weryfikację (no chyba że masz rzeczywiście pisemne potwierdzenie, że to twoje materiały Smile )

Zauważ jednak, że gdy wrzucisz nowy film i nie zostanie w nim wykryta muzyka, a ty przy przesyłaniu zaznaczysz opcję zarabiania, to najczęściej będzie on zarabiał automatycznie bez weryfikacji. Jeśli wrzuciłeś jakiś film np. przed zdobyciem partnerstwa YT, to patrz pkt. 2.
Co do filmów z wykrzyknikiem - ja mam takich parę, są u mnie od kilku lat - oczywiście na nich nie zarobisz.
Jedynym wyjściem jest dla ciebie wrzucanie nowych filmów i zaznaczanie opcji zarabiania przy przesyłaniu. Jeśli jednak twój kanał zbierze poważne ostrzeżenie i będziesz miał złą opinię (Kanał/status i funkcję) będziesz musiał nawet udowadniać prawa do materiałów w nowo przesłanych filmach.
Możesz jednak założyć nowe kanały i podpiąć je do głównego konta AdSense.
Jeśli to zrobisz, uważaj na te poważne (czerwone) ostrzeżenie, bo jeśli zbierzesz bardzo dużo, na wielu kanałach, mogą ci wyłączyć opcję zarabiania.


RE: Kochani Potrzebuję Rady W Kwestii Youtube - Dzonyy - 06-09-2015 11:40

Możesz też skorzystać ze sporego wyboru w bibliotece utworów Youtube aby uniknąć problemów z prawami autorskimi.


RE: Kochani Potrzebuję Rady W Kwestii Youtube - jabolopivolo - 06-09-2015 18:14

wlaśnie. Mam taką sytuację,że wrzucam film i np. wykrywa kilka scieżek które nie pasują yt. film usuwam, wyciszam te kijowe sciezki i wrzucam ponownie, zazwyczaj za drugim razem jest oki i nie wykrywa w filmiku zlych sciezek ale w jednym na 3 filmy, juz po wyciszeniu sciezek i ponownym wrzuceniu pojawia sie wykrzyknik i nie da sie nic, chce zebym przedstawil prawa itd.