Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W co zainwestować pieniądze? (/Temat-W-co-zainwestowac-pieniadze-120476)

Strony: 1 2


W co zainwestować pieniądze? - Artinesse - 31-08-2015 19:19

Posiadam wolne 4.000 zł. Nie chcę stawiać na mecze na bukach, ponieważ boję się że stracę te pieniądze. Chciałabym w coś je zainwestować by mieć jakiś zysk. Co proponujecie? Za propozycję dam +.


RE: W co zainwestować pieniądze? - Haxite - 31-08-2015 19:42

Opcje binarne - możesz wygrać/stracić ale z góry wiesz ile.
Obligacje korporacyjne - lepsze jak lokaty i to dużo!
Akcje (GPW) - przekażesz maklerom kasę i z głowy nauka gry na giełdzie. Mniejszy zysk ale pewniejszy.
Konta FB i spamujesz.
Hosting, domena i blogujesz.
Pożyczki społecznościowe - pożyczasz i odzyskujesz z % (lub czasem nie)
Inwestujesz w siebie - kursy, szkolenia, uprawnienia, wiedza;
- książki nt finansów
Domaining - kupić taniej, drożej sprzedać (domenę). Inwestycja może zwrócić się nawet po kilku latach.


RE: W co zainwestować pieniądze? - Leos2011 - 31-08-2015 19:43

Jeśli się nie mylę to na dzień dzisiejszy chyba Trafficmonsoon, przynajmniej Ci co zainwestowali bardzo zachwalają.


RE: W co zainwestować pieniądze? - Haxite - 31-08-2015 19:49

Owszem ale zachwalają ci co weszli na początku wraz z projektem. Osobiście boje się wepchać pieniądze w TM, PV itp bo może paść w każdej chwili. Uważam to za HYIP, których nie polecam autorowi.

Do obrońców tego typu programów: debaty nt ewentualnego zescamienia proszę zostawić dla siebie. To jest moja osobista opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać.


RE: W co zainwestować pieniądze? - nitram - 31-08-2015 19:51

w jakim czasie jaki zysk chcesz wygenerować ? To są Twoje wszystkie oszczędności ? Czy jest to kwota którą możesz stracić i nie odbije się to na Twojej płynności finansowej ?


RE: W co zainwestować pieniądze? - Artinesse - 31-08-2015 19:54

No powiedzmy, że są to pieniążki które mogę stracić, chociaż nie ukrywam miło było by jednak je pomnożyć i nie tracić Smile. Nie są to jakieś moje oszczędności czy coś, po prostu w ciągu kilku ostatnich dni ugrałam te 4 tys. zł. na buku i nie chciałabym nimi dalej grać. Wolę gdzieś zainwestować, w pewniejsze źródło.


RE: W co zainwestować pieniądze? - Haxite - 31-08-2015 19:57

Więc jak najbardziej grając z analizami binary24.pl jesteś w stanie pomnożyć pieniądze ;-)
Chłop odwala kawał dobrej roboty, serio polecam!


RE: W co zainwestować pieniądze? - PremAccHack - 31-08-2015 20:01

Opcje Binarne myślę że będą git napisz na pw to Ci pomoge bo sam mam podobny kapitał i też mam zamiar w to zainwestować a interesuje się nimi juz od kilku miesięcy. Razem myślę że coś z działamy.


RE: W co zainwestować pieniądze? - Artinesse - 31-08-2015 20:03

A jakieś w miarę pewniejsze strony inwestycyjne?
Znacie coś? Smile


RE: W co zainwestować pieniądze? - osk4rr - 31-08-2015 23:48

Trafficmonsoon Smile pisze pw