Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-na-Facebook-u-120462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - szykiryki - 01-09-2015 07:20

Również otrzymałam poradnik do wystawienia opinii.
Piszę z perspektywy osoby, która w ogole nie wykorzystuje mediów społeczniościowych do zarabiania na sub/premium sms.
Sposób ma spory potencjał, choć wymaga zaangażowania czasowego (przynajmniej w początkowym etapie). Oceniam zainteresowanie 'odbiorców' na duże, temat wbija się w aktualne trendy i nie skończy się na pewno szybko Smile.
Cena jak najbardziej ok, ograniczyłabym jednak ilość sprzedaży (jak wspominała Majka), bo znając życie większość kupujących będzie działać dokładnie tak jak jest opisane w metodzie, bez dodawania od siebie krztyny kreatywności...
Jeśli ktoś nie ma pomysłu na ruszenie z subami lub kojarzą się komuś tylko i wyłącznie ze spamem na grupach- warto brać.

Sama, w przeciągu kilku minut, znalazłam również co najmniej 10 miejsc do promocji poza FB. Metoda nie musi więc ograniczać się tylko i wyłącznie do fejsa, co daje większe pole manewru zarobkowego.

Zdecydowanie rozszerzyłabym działania również na zagranicę i podpięła linki HC czy FS.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - rozekrr - 01-09-2015 08:06

Alfons odpisuj na PW Smile
@[szykiryki] jako że autor nie odpisuje na PW, może Ty szybciej udzielisz odpowiedzi Smile
Czy trzeba posiadać zaplecze w postaci kont fb lub jakiegoś fanpage?

Pzdr.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - szykiryki - 01-09-2015 08:11

@[rozekrr], potrzebne tak naprawdę tylko jedno konto.
Zaplecze konkretnych osobników Wink budujesz od podstaw, choć jeśli posiadasz jakieś własne FP to też ok, ale nie jest to absolutnie konieczne.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - alfonsPL - 01-09-2015 11:48

(31-08-2015 22:59)Tidus napisał(a):  Jako "automat" mam rozumieć, że +- stały zarobek utrzymywał mi się będzie nawet przy braku jakichkolwiek czynności?

Tak, jeżeli wcześniej "trochę" popracujesz Wink

Szykiryki, dzięki za pomoc Smile Rozekrr - nie odpisywałem bo mnie nie było w domu, sorry.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - drakemoney - 04-09-2015 10:12

alfonsPL Sprawdź pocztę! Przelew poszedł z kasą już jakiś czas temu, a nadal nie przesłałeś poradnika.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - alfonsPL - 04-09-2015 14:41

(04-09-2015 10:12)drakemoney napisał(a):  alfonsPL Sprawdź pocztę! Przelew poszedł z kasą już jakiś czas temu, a nadal nie przesłałeś poradnika.

Odpisałem na PW, wczoraj mnie nie było jeden wieczór Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - chacku - 05-09-2015 11:43

Witam, czy poradnik nadal jest aktualny i czy konkurencja nie zmieniła jego wartości tak jak napisał w recenzji na samym początku tematu moderator/tutor?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - alfonsPL - 05-09-2015 11:52

(05-09-2015 11:43)chacku napisał(a):  Witam, czy poradnik nadal jest aktualny i czy konkurencja nie zmieniła jego wartości tak jak napisał w recenzji na samym początku tematu moderator/tutor?

Jest aktualny a konwersja oraz zarobki pozostają na podobnym poziomie co przed wypuszczeniem poradnika.
Metoda ma to do siebie, że ten kto pomyśli będzie miał 0 konkurencji przez miesiąca a nawet lata Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - kermit1906 - 05-09-2015 13:47

W jaki sposób promujemy niszę, poprzez postowanie i tagowanie, czy może spam na czacie lub grupach?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - alfonsPL - 06-09-2015 09:10

(05-09-2015 13:47)kermit1906 napisał(a):  W jaki sposób promujemy niszę, poprzez postowanie i tagowanie, czy może spam na czacie lub grupach?

Wszystko napisane jest w poradniku. Smile