Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-na-Facebook-u-120462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


[Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - alfonsPL - 31-08-2015 15:26

1. Nazwa poradnika/niszy: Zarabiaj na Facebook'u
2. Opis: Dzięki metodzie opisanej w poradniku (nawet jeśli jesteś początkujący!) zaczniesz zarabiać.

Sposób można wykorzystać na cały świat - więc możliwości są nieograniczone.

Sprzedaję poradnik gdyż mam zamiar przenieść się na całkowicie inne kraje i spieniężać je tam, więc konkurencja - tu, w Polsce nie zrobi mi krzywdy.

Od razu zaznaczam: metoda nie jest dla leniwych, tych którzy myślą, że zarobią nie robiąc nic. Tu na sam początek należy włożyć sporo pracy, czasu i chęci a później z przyjemnością obserwować wpadające $. impreza

3. Źródło pozyskania: poradnik jest napisany w 100% przeze mnie.

4. Zdjęcie:
[Obrazek: firesub.jpg]

5. Kontakt: PW, temat

6. Cena: 25 zł

7. Sposób zapłaty: PayPal, Przelew bankowy, BitCoin, Kod Paysafecard, Kod Ukash.



RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - nowa metoda! - Majka - 31-08-2015 15:54

Recenzja:

Subskrypcje sms.
Otrzymałam krótki poradnik przedstawiający znaną metodę zarobku z nowym pomysłem wykorzystania go. Główny sposób zarobku opiera się na facebooku. Wg. mnie poradnik przeznaczony jest jedyne dla osób początkujących lub nie umiejących znaleźć własnego sposobu. Liczba sprzedanych sztuk nie powinna wpływać na zarobki. Sugeruję jednak sprzedaż 10 poradników w cenie max 25zł. Wtedy cena będzie adekwatna do treści poradnika. Czy da się szybko zarobić? Szybko może nie ale jak ktoś pomyśli i wykorzysta porady zawarte w poradniku da radę zarobić. Cena poradnika powinna się zwrócić każdemu (oczywiście musisz poświęcić trochę czasu).

Podsumowując:
Poradnik nie wnosi za dużo nowości na forum aczkolwiek kto nie zaznał nigdy zarobku na facebooku może w końcu przełamie lody i zarobi na nim jakiś hajs.
Moja ocena: 6/10

Życzę wysoOOokich zarobków.




RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - nowa metoda! - Corso - 31-08-2015 16:53

Biore, priv Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - nowa metoda! - Kiljan - 31-08-2015 17:20

Me oczy dostąpiły tym razem zaszczytu ujrzenia poradnika wspaniałego... pod względem ortograficznym. Pod względem merytorycznym nie jest źle. Bardzo źle natomiast jest jeśli chodzi o robienie zdjęć monitora, lepiej wypadają jednak screeny.
Sam poradnik nie jest nowością, jednak pozwoliłem sobie zerknąć na statystyki w FS i względnie niewielki ruch jest z tego typu "działalności". Wszystko jest przystępnie napisane, bez zbędnych wypełniaczy, żeby poradnik był dłuższy. Samo "wykonanie" poradnika jest dosyć czasochłonne, lecz przy późniejszym zapleczu jest do szybkiego ogarnięcia.
Cena poradnika nie jest wygórowana i powinna się na spokojnie zwrócić każdemu kto chociaż trochę przyłoży się do pracy. Poradnik raczej będzie zbędny dla starych wyjadaczy, jednak dla kogoś kto zaczyna przygodę z SUB SMS na pewno się przyda.
Ocena końcowa:
Estetyka: 8/10
Jakość/cena: 8/10
Przydatność: 7/10


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - nowa metoda! - Corso - 31-08-2015 17:36

Powiem wam, że dość ciekawa metoda, w szczególności jak się nie lubi mieszkańców danego miasta Big Grin
Metoda jest na tyle fajna, że daje nam pasywny zarobek, i każdy kto ma choć odrobinę mózgu zarobi na niej wielokrotną wartość poradnika Smile Jak najbardziej polecam.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - nowa metoda! - alfonsPL - 31-08-2015 19:51

Została dodana możliwość zapłaty poprzez kod Paysafecard oraz Ukash (informacja dla tych co nie mogli przez PayPal).


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - nowa metoda! - DeoRIP - 31-08-2015 22:01

Dostałem poradnik do recenzji i mogę powiedzieć, że jest pomysłowy i czasochłonny na początku myślałem, że jest to poradnik o metodzie którą prawie każdy zna lecz się pomyliłem gdyż jest ta metoda użyta w sposób inny niż ten z którymi się spotkałem i po wgłebieniu się w poradnik miałem miłe zaskoczenie. Ogólnie trzeba tutaj dużo popracować by zarobić ale można w ten sposób zrobić sobie automat na kilka miesięcy po 2-3 tygodniach ciągłej ciężkiej pracy. Myślę, że na tym dużych kokosów się nie zarobi i na pewno nie na początku ale po miesiącu można osiągać dniówki 40-200 zł w zależności od dnia. Ogólnie poradnik polecam jeśli ktoś szuka kolejnej niszy na której może zarobić bo ma za dużo wolnego czasu. Ale dla tych którzy chcą szybko pieniędzy nie ma on sensu.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - nowa metoda! - alfonsPL - 31-08-2015 22:05

Cytat:Myślę, że na tym dużych kokosów się nie zarobi

Dyskutowałbym nad tym Smile Zarobić się da bardzo dużo, metoda jest globalna i można ją wykorzystać na setki sposobów.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - daniel42na - 31-08-2015 22:09

Z uwagi na to, że 2 recenzje zawierają informacje sprzeczną z tytułem tematu pozwoliłem sobie usunąć z niego fragment "nowa metoda".


RE: [Poradnik] Zarabiaj na Facebook'u - Tidus - 31-08-2015 22:59

Jako "automat" mam rozumieć, że +- stały zarobek utrzymywał mi się będzie nawet przy braku jakichkolwiek czynności?