Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] PORADNIK, Zarabianie na rejestracjach dużej kasy!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PORADNIK] PORADNIK, Zarabianie na rejestracjach dużej kasy!! (/Temat-PORADNIK-PORADNIK-Zarabianie-na-rejestracjach-duzej-kasy-120452)

Strony: 1 2 3


[PORADNIK] PORADNIK, Zarabianie na rejestracjach dużej kasy!! - Tyrkijt - 31-08-2015 13:14

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik o zarabianiu przyjemnych dla oka kwot za darmowe rejestracje.

2.Opis przedmiotu : Poradnik opisujący zarabianie na rejestracjach. Moje poprzednie poradniki cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc myślę że i z tego zakupu będziecie usatysfakcjonowani. Poradnik opisuje bardzo fajną i prostą metodę zarabiania na rejestracjach.


3.Zdjęcia : ----

4.Kontakt : pw, gg: 2287414

5.Cena : 130zł!!!

6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal; przelew bankowy -> (bank tylko dla osób z większym stażem)



RE: [PORADNIK] Zarabianie fajnych kwot za rejestracje! - MaLiN - 31-08-2015 14:24

Recenzja

Poradnik składa się z 6 stron na których jest opisana metoda zarabiania na rejestracjach w grach internetowych. Poradnik jest stworzony w prostej formie, która z pewnością będzie zrozumiała dla każdego laika (w razie problemów, autor oferuje pomoc). Zawarty w nim sposób zarabiania opisuje jak pozyskać naturalne rejestracje w grach, które promujemy. Dodatkowo zostały podane przydatne linki, dzięki którym możemy zarabiać, a także informacje/przykłady co będzie potrzebne by zwiększyć ilość rejestracji. Autor poradnika podaje też kilka istotnych uwag, do których należy się stosować, aby mieć większą szansę na zarobek. Sposób prosty, ale osobiście się z nim jeszcze nie spotkałem, jeśli chodzi o taką formę.

Autor w przeszłości już wystawiał kilka innych poradników do sprzedaży, które również cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników, więc to również świadczy o tym że kota w worku nie kupujecie.


Jedyne zastrzeżenia co do poradnika, to moim zdaniem zbyt wysoka cena - chyba że autor wprowadzi ograniczoną ilość sprzedaży?



RE: [PORADNIK] Zarabianie fajnych kwot za rejestracje! - Szalony - 31-08-2015 14:33

150zł? jak ktos chce to moge za darmo powiedzieć jak promować gry : )


RE: [PORADNIK] Zarabianie fajnych kwot za rejestracje! - ciastkO - 31-08-2015 14:38

1.Dowód wypłaty?
2.Jaki masz % fraudów?
3. Potrzeba hosting, domenę ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie fajnych kwot za rejestracje! - rayden - 31-08-2015 14:45

Po jakim czasie może mi się zwrócić cena poradnika? Czy metoda jest bardzo czasochłonna?


RE: [PORADNIK] Zarabianie fajnych kwot za rejestracje! - Tyrkijt - 31-08-2015 16:45

1. Dowód wypłaty w poradniku, @[MLN] może potwierdzić.
2. Zależy na jakich gości się trafi. Czasami 20 leadów bez odrzutu, a czasami 5 odrzutów pod rząd.
3. Nie.



Dziękuję za recenzje! Sprzedaje 7 sztuk, stąd ta cena Smile


@[rayden]: Cięzko mi określić, wszystko zależy od nakładu pracy. Jeżeli się przyłożysz to w tydzien powinieneć spokojnie odrobić wkład Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie fajnych kwot za rejestracje! - przemo2741 - 31-08-2015 16:58

Wstępnie rezerwuje

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


RE: [PORADNIK] Zarabianie fajnych kwot za rejestracje! - Tyrkijt - 31-08-2015 18:43

Zarezerwowane.


RE: [PORADNIK] Zarabianie ns rejestracjach! - ciastkO - 02-09-2015 16:45

To wrzuć tutaj ten screen, łącznie ze statystykami i % odrzutów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie ns rejestracjach! - Tyrkijt - 02-09-2015 16:50

Nie wstawiam publicznie swoich zarobków Smile Zdarza się to bardzo rzadko Smile Jeśli ktoś zakupi to zobaczy screeny w poradniku.