Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj BTC grając w grę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj BTC grając w grę (/Temat-Zarabiaj-BTC-grajac-w-gre-120430)

Strony: 1 2 3 4


Zarabiaj BTC grając w grę - Krashai - 31-08-2015 00:07

Witam chciałbym wam zaprezentować swój drugi poradnik na temat zarabiania w walucie btc. Poradnik ten będzie polegał na wyjaśnieniu i wprowadzeniu was w świat gry wirtualnego kopacza btc, a więc do dzieła!

CZĘŚĆ 1 - WYJAŚNIENIE

[Obrazek: dcuc55d9tqvy.png]

Na powyższym obrazku postarałem wam wyjaśnić podstawy gry aczkolwiek postaram wam się napisać coś więcej o tej metodzie zarobku.
W grze tej podstawą jest kopanie i wydobywanie materiałów począwszy od węgla skończywszy na złocie, samym kopaniem na początku dużo się nie dorobicie aczkolwiek z każdym wydobyciem surowców dostajecie satoshi które polecam wam użyć w "rozwinięcie" naszego górnika. Po odpowiednim ulepszeniu naszego kopacza dostajemy coraz to więcej satoshi z każdym zanurzeniem, na zagranicznych forach widziałem jak nie jedna osoba zdobywa dzięki tej grze około 100 tysięcy satoshi na godzinę, to naprawdę ogrom Big Grin.


CZĘŚĆ 2 - JAK GRAĆ?

Po pierwsze :
[Obrazek: _X7Zjj.gif]

Co 3 piętra stawiaj podstawkę klawiszem "SPACJA" by uchroniły Ci one schodzenie w dól jak i wchodzenie w górę.

Po drugie :
[Obrazek: pyp6j4rcyq6w.png]

Po każdym naładowaniu energii i paliwa w domku restartuje nam się również ilość posiadanych dynamitów, na starcie są to dwa dynamity (oczywiście z rozwojem Twojego poziomu gry możesz posiadać więcej dynamitów) więc używaj ich rozważnie i ostrożnie gdyż mogą Cię zabić.
Jak dostaniecie się do około 31 piętra nie zniżajcie się dalej tylko farmcie sobie satoshi idąc w lewo bądź w prawo ustawiając sobie podstawki jako drogę (W taki sposób można spokojnie wyfarmić satoshi do sporego ulepszenia swojego górnika inwestując w niego.


CZĘŚĆ 3 - MORE BTC - SPORE MOŻLIWOŚĆI?

Gra posiada również możliwość szybkiego (naprawdę szybkiego) sposobu na powiększenie liczby satoshi o nawet kilkadziesiąt tysięcy a tym sposobem są surveye (czy jak to się tam piszę). Na tych surweyach można robić fraudy co daje nam możliwości naprawdę ogromne.
Oczywiście nie trzeba robić fraudów gdyż sa również darmowe oferty takie jak rozegranie kilku gier w danej grze bądź wypełnienie darmowej ankiety.
Sposób testowany przez mojego znajomego, ja jeszcze nie testowałem aczkolwiek zamierzam jak najprędzej.

[Obrazek: ag8gok5b18vp.png]

CZĘŚĆ 4 - ZAKOŃCZENIE I PROŚBA

Poradnik zakończony aczkolwiek mam do was prośbę o rejestrację z reflinka gdyż ogromnie motywuje mnie to do pisania kolejnych poradników, zresztą sami możecie zobaczyć to jak poprzedni poradnik dobrze się przyjął.

Reflink (proszę ;D) : https://www.freebtcminer.com/referrals/new/5719
Czysty link : https://www.freebtcminer.com


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - Bakterjen - 31-08-2015 00:25

Zrobiłem konto (z refa) ale nie otwiera się gra , pisze że za mało pamięci czy coś ;/


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - lanpan - 31-08-2015 06:25

otowrz ma firefoxie, na chrome pisalo mi to samo.

Mam pytanie, jak wydostajesz się z tego 31 piętra na powierzchnię?


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - Krashai - 31-08-2015 09:33

(31-08-2015 06:25)lanpan napisał(a):  otowrz ma firefoxie, na chrome pisalo mi to samo.

Mam pytanie, jak wydostajesz się z tego 31 piętra na powierzchnię?

Jetpakiem czyli strzałka w górę. Pamiętajcie musicie klikać strzałką do góry a nie trzymać.


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - lanpan - 31-08-2015 09:45

I jka niby starcza ci paliwa? Tongue Mi się kończy już jak jestem na ok 20 Tongue Dużu upgradeowales jetpak?


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - Pitek236 - 31-08-2015 11:15

Nie Nie nie, juz jeden nałóg mi wystarczy Big Grin


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - Dan14NR - 31-08-2015 12:04

Ile satoshi opłaca się do kasyna przelewać, żeby pomachać na slotach


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - michu12345 - 31-08-2015 12:40

Zrobiłem kilka ofert ale zaliczyło tylko jedną Undecided
Kiedy mam np 30000 satoshi to inwestować w tym budynku czy raczej w górnika?


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - Zaperr44 - 31-08-2015 13:14

Jak niszczyć te srebrne bloki?


RE: Zarabiaj BTC grając w grę - Dan14NR - 31-08-2015 13:26

(31-08-2015 13:14)Zaperr44 napisał(a):  Jak niszczyć te srebrne bloki?

Dynamitem