Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") (/Temat-Social-Media-kluczem-do-Sukcesu-stary-Dziennik-prob-i-bledow-120422)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Dziennik Prób i błedów - tomek019 - 13-04-2016 06:06

Następna wypłata z My Ad Cubes Doszła w niecałe 12h
[Obrazek: Mac-wyp-1.jpg]


RE: Dziennik Prób i błedów - dariuszxdd - 13-04-2016 09:16

Brawo Smile

Naprawdę Fajny Dziennik Smile

życzę dużo Zielonych


RE: Dziennik Prób i błedów - tomek019 - 13-04-2016 11:04

Od dnia 13.04.2016 ruszam z tematem ->
Zarabiaj Na Inwestycji


Jednym słowem już czas abym zaczął dawać od siebie 100% dla innych ludzi chętnych podążać moimi śladami Cool


RE: Dziennik Prób i błedów - tomek019 - 16-04-2016 09:12

Zacznijmy od Traffic Wave Surfing. 200 Active Shares, idzie to dość szybko do przodu. W odróżnieniu od innych Hyipów ten wydaje się że będzie stabilny na trochę dłuższy okres. Moja Strategia ? Reinwestycja do końca kwietnia i wypłata.
[Obrazek: TWS1.jpg]

My Ad Cubes - tutaj zaszły dość spore zmiany ostatnio. Dzięki możliwości reinwestycji z nie zakończonych Cubes można uzyskać ładny zysk w tym programie. Ciekawi mnie czy zmienią też plan i naliczenia z wyższych poziomów Cubes ?
[Obrazek: saaa.jpg]

Future Ad Pro - czy trzeba cokolwiek tutaj pisać ? jest tak głośno o tym programie że myślę obejdzie się bez większych komentarzy. Mega wzrost przychodów i inwestycji do Future Ad Pro przynajmniej w moim Teamie nastąpi pod koniec Kwietnia.
[Obrazek: ff.jpg]

MXRev$hare
- Dla Adminów Naprawdę WIELKI PLUS ! Ich poczynania w ostatnich tygodniach przyciągają coraz wiekszą ilość osób do programu. Płacenie Paypalem za paczki po kontakcie z adminem. Możliwość zarabiania bez wkładu własnego z reklam 0,50$ dziennie też było dobrym posunięciem. Reklamy schodzą teraz szybciej oraz są efektywniejsze z tego co zauważyłem oraz zwiększyła się ilość osób zainteresowanych programem. Good Job !
[Obrazek: mxx.jpg]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co więcej w moich poczynaniach:
Blog aktualizowany na bieżąco - Wszystko w 1 miejscu: http://zarabiamonline24h.pl/
Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/zarabiamonline24h
Fanpage na Future Net: http://futurenet.club/fanpage/zarabiamonline24h
Własne Landing Page do wielu biznesów, Własne Banery , podszkolenie z tematyki skutecznego promowania biznesów.

Co zamierzam dalej ? Rozwój osobisty to przede wszystkim ścieżka którą chce podążać oraz każdego kto chce zarabiać ze mną przyjmę pod swoje skrzydło: http://zarabiam.com/Temat-Banery-Szkolenia-Mentoring-Landing-Page-Eventy-131755


RE: Dziennik Prób i błedów - tomek019 - 20-04-2016 18:00

Dzisiaj postanowiłem spisać podsumowanie swojej pracy bez wstawiania Obrazków.

Od czego by tutaj zacząć....

TrafficWaveSurfin - Jutro dokonuje pierwszej wypłaty w programie. Zainwestowałem 70$ w ten program. Paczki początkowe już wygasły i mam obecnie 165 Adpacków. Do końca tego miesiąca tyle ile uzbieram na Account Ballance to wypłacę. Repurchase jak to repurchase trzeba inwestować dalej (Mus to Mus)

My Ad Cubes - Wygasło trochę Cubów aczkolwiek mam nadal aktywne 2 Bronze i 2 Silver. Zainwestowałem w Program 41$. Wkład wyjąłem już jakiś czas temu czyli jestem na 0. Teraz zastanawiam się czy reinwestować to co mam czy wybrać i podrasować paczki w Future Ad Pro . Ale chyba jednak będe reinwestował i wypłacę dopiero coś pod koniec czerwca.

Traffic Monsoon - Zaakceptowali mój dowód nareszczie. Klikałem kilka Cashlinków i jakieś tam grosze wpadły. Nadal czekam na odmrożenie swoich paczek. Mam nadzieje że ta upragniona chwila nastąpi niedługo.

Future Ad Pro - co tu dużo mówić ? Bardzo mi przypadł do gustu ten Revshare. Reklamy można targetować w zaawansowany sposób (płeć/wiek/język/kraj). Mimo że wciąż nie wyrabiają się ze wszystkimi zapowiedzianymi rzeczami to jest OK. Mają tylu użytkowników że robia Krok po Kroku. Czekam niecierpliwie na Landing Page za mój Status V oraz na język Polski co by ułatwić nowym użytkownikom nie znającym języków poruszanie się po stronie.

MXRevshare - Oj starają sie admini, to im trzeba przyznać. Wzrosło tempo rejestracji nowych użytkowników. Nowy szybszy/wiekszy serwer. Płatne reklamy. Możliwosc zakupu paczki poprzez Paypal po wczesniejszym kontaktcie z Admine. Oraz warto wpomniec o dobrym kontakcie z administracja poprzez oficjalna grupe na FB.

Jak ktoś chętny zapraszam do galerii wypłat: >>WYPŁATY<<
Pytania ? Problemy ? Napisz: >>KONTAKT<<
Potrzebujesz banerów ? Landing Pagy ? Tutaj masz pare moich przykladowych banerkow: >>BANERY<<

Mój Cel na chwilę obecną ? Iść przed siebie bo będzie już tylko łatwiej i przyjemniej Lol
Pod koniec wakacji za zarobione pieniądze Online zamierzam zakupić jakieś Audi z rocznika 2006+, nie szukałem jeszcze konkretnie. Obecnie mam Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM 2002r więc po sprzedaży + zarobki z sieci powinno być OK.
Jakieś zmiany w życiu ? Oj tak, w wakacje planuje zamieszkać ze swoją partnerką chwilowo w jakimś wynajętym mieszkaniu. I tutaj wchodzi mój Cel Nr1 -> inwestycja w nieruchomości. Większość zarobionych w przyszlosci pieniedzy pójdzie własnie na ten konkretny CEL Lol

Jeśli doczytaliście do końca dziekuję za UWAGĘ ! Smile
Piosenka na dziś ? OOOO a czemu by nie Huh





RE: Dziennik Prób i błedów - Mr.Ori5 - 20-04-2016 21:12

Polecam wspólne mieszkanie, gdy budzisz się, zasypiasz i czujesz się, jakby ktoś Cię prześladował, a jednak dalej tego chcesz to właśnie miłość Big Grin Trzymam kciuki za realizację wszystkich celów Wink


RE: Dziennik Prób i błedów - tomek019 - 21-04-2016 05:42

Post z serii HAJS SIĘ ZGADZA Lol

Tym razem wypłata z Traffic Wave Surfing
[Obrazek: TWSSSS.jpg]


Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 03-05-2016 10:43

OK trzeba się zmotywować do napisania czegoś na KACU po weekendzie majowym Rolleyes

Czy się coś zmieniło ? Wszystko a zarazem nic.
Po wczorajszym dniu coś mnie zmotywowało do większych starań nie tylko w Zarabianiu Online. Dopisałem sobie kilka Celów do swojej listy. Ale szczegóły podam jak już je osiągnę częściowo lub w całości Cool

Zacznijmy teraz o rzeczach bieżących:
Future Ad Pro : w ciągu 6 tygodni ma zostać uruchomiony FutureNet eWallet, Event w Warszawie 28.05.2016, Landing Page, Nowe Mementum oraz wiele innych ulepszeń istniejących produktów. To tyle o najbliższych zmianach. Wszedłem do programu zakupując Matryce za 10$,25$,50$ oraz 10 Adpacków ze statusem konta V na pół roku. Niedługo powinna zamknąć mi się matryca za 25$. Także o całym programie niedługo napisze więcej jak to z mojej perspektywy wygląda.

TrafficMonsoon: znana nam jest już data uwolnienia czy też odmrożenia naszych adpacków także ja cierpliwe czekam na swoją kolejkę. Mam 28 adpacków Pending . Myślę że po uwolnieniu paczek , TM pójdzie ostro w górę zarówno w Rankingu jak i w oczach ludzi.

MXRevshare : Jestem bardzo zadowolony z tego że jestem tam od samego początku. Żałuje że wpłaciłem do programu na początku tylko 155$. Program zdecydowanie różni się od wszystkich pozostałych indywidualnym podejściem Adminów do nas zarabiających w programie. Są otwarci na nowe pomysły oraz uwagi. Na zakończenie postu podam Film do wywiadu z Adminem Janusem Nowak po POLSKU.

My Ad Cubes : Jedyna uwaga jaką mam do administatora to niedostateczne informowanie ludzi o zmianach w programie drogą emailową. Jak dla mnie Email z informacjami o zmianach w danym programie to podstawa dobrej współpracy pomiędzy Administratorem a Użytkownikami. Mimo że zmiany często są kosmetyczne, lub mało znaczące wolałbym jednak być poinformowany o każdej z nich. W program miałem niewielki wkład bo tak się złożyło ze poleceni weszli przede mną zatem wpłaciłem tylko 41$ które już dawno wypłaciłem na STP. Obecnie mam 5 Cubes na koncie i jakbym chciał zakończyć przygodę byłbym jakieś 300$ na plus ale do końca programu jeszcze daleko.

Traffic Wave Surfing : projekt na obecną chwilę ma się coraz lepiej jeśli chodzi o liczbę nowych członków. Mam kilka uwag co do programu ale nie będę się narażać wypisując je tu na forum . Moja kwota inwestycji nie była tutaj Mega Duża bo tylko 70$ także cudów się tutaj nie spodziewam ale wypłaciłem już 36$ Lol


Dodatkowo czytam płatne emaile w ===> SDT PAID
Interesuje się Adpackpro, Adboni , Helix oraz paroma innymi projektami i zamierzam pod koniec miesiąca wejsc za 2500zł w jeden z tych programów. Zobaczymy który okaże się bardziej interesujący po miesięcznej obserwacji Cool
Słowo o Amazing 5 ===> Chciałem przetestować program więc wsadziłem tam 61$ i 3 dni po tym fakcie okazał się SCAMEM a mówili że TAKI ŚWIETNY PROGRAM Big Grin

Na zakońćzenie obiecany wywiad z Janusem Nowak:





RE: Dziennik Prób i błedów - Dziq - 03-05-2016 10:59

Hej, to z mxrevshare dziennie zarabiasz około 6,8$ bez nic nie robienia? Bo jedna paczka za 5$ to chyba 0,10$ dziennie za nic nie robienie.


Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 03-05-2016 19:57

(03-05-2016 10:59)Dziq napisał(a):  Hej, to z mxrevshare dziennie zarabiasz około 6,8$ bez nic nie robienia? Bo jedna paczka za 5$ to chyba 0,10$ dziennie za nic nie robienie.

no hej, ale ja te 155$ wpłaciłem na samym poczatku startu programu Big Grin a nie teraz Big Grin wiec nie zarabiam 6,8$ tym bardziej bez nic nie robienia bo przeciez klikam 10 reklam dziennie LolLol