Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! (/Temat-WIELKI-KONKURS-HOTCASH-PL-Wygraj-Quada-i-inne-odjazdowe-nagrody-120414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - inviolatos - 15-09-2015 20:17

Witam,

Ja chętnie wezmę udział. Jestem świeży w HotCash, natomiast zajmuję się reklamą w internecie na nieco innej stronie.

Bardzo zachęciła mnie strona HotCash, i nagrałem filmik nawet nie wiedząc o tym konkursie, tylko po prostu warto było zareklamować tą stronę.
Mam nadzieję, że i ja niedługo będę miał fajne zarobki! Smile

Czasem i nowym się udaję. Spróbować zawsze można.

Link do filmu na yt:
https://www.youtube.com/watch?v=XxNS6zAIGFg

Jeżeli filmik się podoba, zostaw łapkę w górę, jak i również możesz za subskrybować kanał. Dzięki wielkie!
Serdeczne pozdrowienia,
Mariusz "Inviolatos"


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - ScroX - 15-09-2015 21:03

Bardzo przyjemny głos ! Smile
Widziałbym Cię jako nagrywającego poradniki lub osobe robiącego filmiki z gier, na prawdę miło się słucha Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - inviolatos - 15-09-2015 22:05

(15-09-2015 21:03)ScroX napisał(a):  Bardzo przyjemny głos ! Smile
Widziałbym Cię jako nagrywającego poradniki lub osobe robiącego filmiki z gier, na prawdę miło się słucha Wink

Dąże do tego, niestety mój komputer nie pozwala mi na nagrywanie let's play'ów a bardzo bym chciał. Jak się uzbiera na komputer to jak najbardziej tak też zrobię! Jeden z moich celów w sumie. Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam! Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 17-09-2015 01:21

Z HotCashem się na pewno uda Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Martin676 - 17-09-2015 19:39

Gdzie można "zakupić" t-shirt z logiem HC? Widzialem zdjęcie w galerii. Na HC zarabiam, top earnerem jeszcze nie jestem Tongue

żeby nie było off-topu, @inviolatos - świetny głos do nagrywania czegokolwiek Wink słyszałbym Cię w roli Knapika Big Grin


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Pocket - 17-09-2015 22:34

No to ja dodam od siebie filmik konkursowy =D





RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - pietreczka - 17-09-2015 23:04

Hahah, nie wierzę Smile

Co do tej 'wielkiej klubowej imprezy' to się nie zgadzam bo prawie wszyscy przyszli do mnie na rozpoczęcie wakacji, a w brodku była lipa Smile

Ale świat jest mały ;d


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Pocket - 18-09-2015 06:07

Parkiet był zapełniony, więc o to mi chodziło ;P, ale wiadomo u Was wszyscy szli całymi chmarami =D
Szkoda, że ten dron nie działał :/


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Liromir - 20-09-2015 20:22






RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - pietreczka - 22-09-2015 00:10

Mega film, graty Wink
Nie wie czy słusznie, ale jakoś skojarzyło mi się, że znasz ddww. Znasz? ;d
Bo wisi mi kase i chciałby, ją odzyskać tak odstępująć od tematu