Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! (/Temat-WIELKI-KONKURS-HOTCASH-PL-Wygraj-Quada-i-inne-odjazdowe-nagrody-120414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Instabul - 01-09-2015 16:07

i sory za literówke w obrazku Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - ScroX - 01-09-2015 16:37

@[Karcz-Provider] - Jeżeli chodzi o kategorię największe CR w ciągu jednego dnia... nie sądzisz że mogą tutaj być nadużycia ? Najtańszy premium sms kosztuje 6 zł.
A osób chętnych do wbijania takowych będzie mnóstwo - Wole wydać 300 zł i wbić samemu leady - lub ktoś inny i wygrać nagrodę wartą +1000 zł Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 01-09-2015 16:41

ScroX, dlatego na CR będziemy patrzeć u osób mających minimum 1k UU w ciągu dnia. Wówczas SMS'ów musiałby wysłać minimum 100, żeby to jakoś wyglądało. Dodatkowo mamy wgląd do tego, skąd ktoś ma leady Wink

Jak zobaczymy, że SMS nie wynikają z realnej promocji, to wykluczymy delikwenta z konkursu. Tak jak napisaliśmy w pierwszym poście - wszelkie tego typu kwestie będą rozstrzygane zdroworozsądkowo korzystnie dla zwykłych userów, a nie kombinatorów Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Hajs - 01-09-2015 18:37

Wszystko kupione za hajs z hotcash Smile
z góry chcę zaznaczyć, iż mam 16 lat (mały ale wariat Jerk )
Rowerek - Klik-Zdjęcie konkursowe
Sony xperia z3 - Klik-zdjęcie konkursowe
2 monitory Klik-zdjęcie konkursowe
Cross Kawasaki kx 85 - Klik-Zdjęcie konkursowe


Kasa zarobiona w ciągu miesiąca

klik zdjęcie

I największa dniówka Tongue


Klik zdjęcie

Nie wiem czy tylko ja tak mam, że nie widać userów ani konwersji
w bonusie dam pokazowe zdjęcia z częsci zarobionych pieniędzy ;P

[Obrazek: 11148941_577273059076266_1514373302_n.jpg]

[Obrazek: ttatata.jpg]


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 01-09-2015 19:14

(01-09-2015 18:37)Hajs napisał(a):  Wszystko kupione za hajs z hotcash Smile
@Hajs, wrzuć fotkę do galerii, tylko taka jest liczona w konkursie Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Hajs - 01-09-2015 19:18

zaraz będzie szefie Wink wszystkie fotki czy tylko z tymi rzeczami?

Zrobione Huh


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 01-09-2015 19:34

Możesz to jakoś sprytnie złączyć w jedną fotkę lub rozdzielić Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Hajs - 01-09-2015 19:40

jak chcecie Big Grin


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Glexab - 01-09-2015 19:46

Ładne nagrody Big Grin


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 01-09-2015 21:05

Hajs, na konkurs możemy dać do głosowania to połączone foto: http://postimg.org/image/mm2figu47/?

Czy będziesz sobie życzył aby wstawić do głosowania te fotki z osobna? Zalecana byłaby pierwsza opcja Smile