Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! (/Temat-WIELKI-KONKURS-HOTCASH-PL-Wygraj-Quada-i-inne-odjazdowe-nagrody-120414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 31-08-2015 11:37

(31-08-2015 02:06)AnnaKa napisał(a):  @[Karcz-Provider] Bardzo fajny konkurs i wiem że użytkownicy będą mega zadowoleni z nagród.
Ja nie mam co startować bo coś kiepsko idzie a patrząc na TOP 15 to można marzyć. Masz rację że Quada może wygrać każdy ale co mam zdjęcie auta dodać i tego że wyszedłem na prostą wyprowadzając się na "swoje" ? Przecież i tak pewnie wygrają (.Y.) jak to w takich konkursach bywa. Także chyba sobie odpuszczę tą nierówną walkę, nie chce mi się później pisać do ludzi na GG wiadomości typu "Dasz Głos" Przecież kumplujemy się, później o dziwo znajduje się dużo tych kumpli z forum.. Ale fajnie, fajnie inicjatywa jak najbardziej mi się podoba i wiem że kolejny raz pokazujecie mega wielką klasę. Powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie, życzę powodzenia każdemu z osobna jak i Kamilowi życzę powodzenia aby konkursowicze byli jak najlepiej przygotowani na konkurs i pobili rekordy TOPki.

Dzięki za opinie, bo cenię Twoje zdanie Wink Zauważ jednak, że na 5 osób, które nagrodzimy, tylko 2 z nich będą nagrodzone za wysokie zarobki Wink

Reszta za pomysłowość i dużą skuteczność, która może być małych zarobkach Wink



(31-08-2015 08:07)milosz998 napisał(a):  No nagrody niczego sobie. Szkoda że tacy jak ja nie mają szans przy zarobkach innych.

Na 5 nagrodzonych osób, tylko 2 dostaną nagrody za wysokie zarobki Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - AnnaKa - 31-08-2015 11:52

Wiem, zgadza się i tak jak Tobie pisałem bardzo mi się podoba inicjatywa oraz sposób jak traktujecie użytkowników, to nie lada wydarzenie że jest taki konkursik, który motywuje użytkowników do pracy.
Sam dostałem kopa motywacyjnego jak zobaczyłem konkurs bo wiem że warto powalczyć o nagrodę.


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 31-08-2015 17:41

Poprawiliśmy infografikę konkursową w pierwszym poście Wink


Od jutra rusza konkurs! Zapraszamy!




RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - fercypia - 31-08-2015 18:54

No no, nagrody niczego sobie, Karczu, postarałeś się Lol


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 31-08-2015 21:13

Po konsultacji z Adminem forum podjęliśmy decyzję, że aby uniknąć ewentualnych nadużyć w głosowaniu na quada (multikonta, namawianie do głosowania etc.), po głosowaniu Użytkowników wybrane zostaną 3 najlepiej oceniane prace, z których nasze jury (ekipa firmy i może dobierzemy ze 2 osoby z ekipy forum - byłoby miło) zagłosuje na jedną najlepszą.

Mamy nadzieję, że to pozwoli uniknąć wszelkiego rodzaju nadużyć ze względu na to, że apetyty na quada są spore Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - morenox - 01-09-2015 07:23

Jest wena do pracy Big Grin


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Squnek - 01-09-2015 07:38

Super !! Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - zbyszeq - 01-09-2015 07:51

To trzeba powalczyć w konkursie Big Grin!!


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Instabul - 01-09-2015 10:48

HotCash - # KONKURS
Dzięki HOTCASH w pare dni zarobiłem na mój wymarzony Samsung Galaxy s6
Co dalej ? teraz zarabiam na jakiegoś konkretnego Laptopa Big Grin
Praca na konkurs Smile
[Obrazek: nakonkurs.jpg]


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 01-09-2015 15:03

No to mamy pierwsze zgłoszenie na Quada Wink