Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! (/Temat-WIELKI-KONKURS-HOTCASH-PL-Wygraj-Quada-i-inne-odjazdowe-nagrody-120414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 30-08-2015 18:44


Tak jak zostało to obiecane w wywiadzie, prezentujemy Wam wrześniowy konkurs na HotCash.pl, w którym każdy ma szansę na główną nagrodę Wink



[Obrazek: KONKURS-WRZESIEN-HOTCASH-5.png]


Kilka informacji uzupełniających:


Konkurs "z quadem":
  • obrazki zgłoszeniowe należy umieszczać w galerii forum, link do obrazka z galerii wrzucamy z kolei tutaj do tego tematu
  • filmiki konkursowe umieszczamy tutaj w temacie - należy je zahostować np. na portalu YouTube
  • na zgłoszonym zdjęciu/filmiku musi znajdować się adres naszego serwisu lub forum Zarabiam.com
  • na konkurs przyjmowane będą także prace typu "FanArt" z HotCash w roli głównej
  • update 31.08.2015: w celu uniknięcia ewentualnych nadużyć w głosowaniu, po jego zakończeniu wybrane zostaną 3 najlepiej oceniane prace, spośród których to ekipa firmy oraz część z ekipy forum niejawnie zagłosuje na faworyta, który zgarnie nagrodę!


Konkurs "dla najlepszych":
  • osoby z UU poniżej 5000 w skali miesiąca nie będą brane pod uwagę w rywalizacji na najwyższą CR miesiąca
  • osoby z UU poniżej 1000 w ciągu dnia nie będą brane pod uwagę w rywalizacji na najwyższą CR w ciągu dnia
  • w rywalizacji na na najwyższą CR brane będa pod uwagę jedynie kampanie CPL oraz CPS


Wszelkie sprawy nie zawarte powyżej, a mające istotny wpływ na przebieg konkursu, będą rozstrzygane na bieżąco w sposób najbardziej uczciwy i zdroworozsądkowy Smile




RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Armin Van Buuren - 30-08-2015 20:23

We wrześniu trzeba się konkretnie zabrać za prace Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Sznurek11 - 30-08-2015 22:45

Ale czaderskie nagrody, HotCash spisał się na medal, zresztą jak zawsze Big Grin


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Garett - 31-08-2015 00:06

i jak zwykle wygrywają ci co najlepiej zarabiają Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Leaders - 31-08-2015 00:11

Główną nagrodę (quada) wygrać może przecież każdy Smile Celowo tak skonstruowaliśmy ten konkurs.

Reszta nagród z kolei jest dla tych najlepiej zarabiających oraz tych z najlepszą CR (z niekoniecznie kolosalnymi zarobkami, ale dobrą skutecznością), ale to chyba uczciwe, by nagradzać najlepszych? Wink


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - AnnaKa - 31-08-2015 02:06

@[Karcz-Provider] Bardzo fajny konkurs i wiem że użytkownicy będą mega zadowoleni z nagród.
Ja nie mam co startować bo coś kiepsko idzie a patrząc na TOP 15 to można marzyć. Masz rację że Quada może wygrać każdy ale co mam zdjęcie auta dodać i tego że wyszedłem na prostą wyprowadzając się na "swoje" ? Przecież i tak pewnie wygrają (.Y.) jak to w takich konkursach bywa. Także chyba sobie odpuszczę tą nierówną walkę, nie chce mi się później pisać do ludzi na GG wiadomości typu "Dasz Głos" Przecież kumplujemy się, później o dziwo znajduje się dużo tych kumpli z forum.. Ale fajnie, fajnie inicjatywa jak najbardziej mi się podoba i wiem że kolejny raz pokazujecie mega wielką klasę. Powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie, życzę powodzenia każdemu z osobna jak i Kamilowi życzę powodzenia aby konkursowicze byli jak najlepiej przygotowani na konkurs i pobili rekordy TOPki.


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Armin Van Buuren - 31-08-2015 07:31

Wiadomo że najwięcej zarabiają na apkach ...Karczu wyszedł temu też naprzeciw i zorganizował konkurs w którym równiez liczy się ilość zdobytych głosów jak i największą skuteczność sprzedaży.

Annka masz zbyt pesymistyczne podejście, nikt nie każe Ci się prosić o głosy, wystarczy wrzucić coś fajnego a głosy same przyjdą Smile


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - prololex - 31-08-2015 07:58

Macie gest Big Grin


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - milosz998 - 31-08-2015 08:07

No nagrody niczego sobie. Szkoda że tacy jak ja nie mają szans przy zarobkach innych.


RE: WIELKI KONKURS HOTCASH.PL - Wygraj Quada i inne odjazdowe nagrody! - Instabul - 31-08-2015 08:57

(31-08-2015 08:07)milosz998 napisał(a):  No nagrody niczego sobie. Szkoda że tacy jak ja nie mają szans przy zarobkach innych.

no z takim nastawieniem niemasz cienia szans nie staruj najlepiej siedz na dupie i nic nierób gwarantuje ci ze na 100% nic nie wygrasz Smile