Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam fp regionalny 4k - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam fp regionalny 4k (/Temat-Sprzedam-fp-regionalny-4k-120400)



Sprzedam fp regionalny 4k - majkimajki - 30-08-2015 15:20

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage regionalny
2.Opis przedmiotu : Fanpage społecznościowy, 4070 like, zasieg normalnie okolo 18-24 tys, ostatnie kilkanaście dni zaniedbałem z powodu inwestycji w projekty ogólnokrajowe. FP prowadzony od października 2014, nigdy nie był wykorzystywany do marketingu internetowego, wszystkie lajki prawdziwe bez nabijania przez żadne strony i programy, wszyscy z Opola i województwa opolskiego. Mozliwosc zarabiania na nim rowniez poprzez reklamy biznesow lokalnych co ja robiłem.
3.Zdjęcia : priv
4.Kontakt : priv
5.Cena : od 100 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew t-mobile usł bankowe


RE: Sprzedam fp regionalny 4k - Apps - 02-09-2015 10:24

Jeśli aktualne to też poproszę link + ew link do statystyk.


RE: Sprzedam fp regionalny 4k - majkimajki - 02-09-2015 13:09

jeszcze aktualne, priv


RE: Sprzedam fp regionalny 4k - majkimajki - 08-09-2015 16:16

nadal aktualne, cena obecna 150zl i podbijam
lajkow juz 4170 (po ostatniej reklamie przybylo +100 z regionu)


Sprzedam fp regionalny 4k - Klin - 28-10-2015 16:57

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.