Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 sieci na raz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2 sieci na raz (/Temat-2-sieci-na-raz-120395)



2 sieci na raz - m4t0sh - 30-08-2015 14:02

do tej pory miałem konto yt powiązane z freedom dziś w nocy powiązałem z adsense natomiast na stronie freedom dalej mam że jest powiązane z nimi
u kogo będzie mi kasę naliczać?
2. [Obrazek: 9eb6222447934733d7f87f9fe749aec0.png]
czy to że w szacunkowych zarobkach mam 0 oznacza że nalicza na freedom? a adsense "prowadzi tylko statystyki"?


RE: 2 sieci na raz - damians512 - 06-09-2015 08:53

Sorry, że nie na temat, ale mam pytanie związane z dołączeniem do innej sieci partnerskiej.
Gdy przejdę z adsense na np. socialblade, a na adsense mam ponad 200 pln, to czy te pieniądze z adsense już nie będą moje, tylko zostaną zamrożone i trzeba będzie od nowa zbierać na próg 300 pln, tylko, że tym razem w socialblade? Czy jednak nalicza dalej do tych 200 pln jak przejdę na socialblade?


RE: 2 sieci na raz - worlej1 - 11-09-2015 12:59

Do autora, jeżeli masz adsensa podpiętego pod yt to w szacunkowych w panelu adsense zawszę będziesz miał 0, ale normalnie ci wszystko będzie naliczać, a co do freedom u nich wszystko jest opóźnione, 2-3dni i przestanie ci naliczać na freedom. Do damians512, jeżeli przejdziesz do innej sieci partnerskiej kasa zostaje w panelu adsense normalnie, w adsesne chyba jest taka opcja że jeśli usuwasz konto to wtedy możesz wypłacić to co masz jeśli jest to więcej niż 30euro czy coś takiego.


RE: 2 sieci na raz - damians512 - 11-09-2015 17:38

@worlej1 - a jak będę odchodził od adsense do innej sieci to jak mam to zrobić? Pierwsze zaakceptować zaproszenie w panelu youtube od nowej sieci partnerskiej, a potem co zrobić z adsense, żeby wypłacić to co mi zostało w saldzie?


2 sieci na raz - Artinesse - 01-03-2018 17:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.