Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać dobry ruch z FR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać dobry ruch z FR (/Temat-Jak-wykorzystac-dobry-ruch-z-FR-120394)



Jak wykorzystać dobry ruch z FR - MKlikacz - 30-08-2015 13:52

Mam bardzo pokaźny ruch z Francji nastawiony na pobieranie. około 250-400UU dziennie i śmiało z dnia na dzień to rośnie i będzie jeszcze rosło.

Ruch jest nastawiony na pobieranie - 80-90% to ruch mobilny! Początkowo podpiąłem to pod AC ale słaba konw. No bo to wybieranie ofert itp, mobilnie pewnie to wszystko nie zachęca. Są jakieś lepsze opcje jakby to dobrze wykorzystać? Nie znam się na temacie, może CPA, coś ciekawego pod FR?

Jak ktoś zaproponuje coś naprawdę ciekawego to jestem gotów nawet za taką informację zapłacić Lol


PS: Nisza na lata Heart


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - alfonsPL - 30-08-2015 13:54

Jeżeli jest to pobieranie to polecam Ci spróbować na HotCash z globalnej oferty - co prawda formuła wypełniania ofert taka jak na typowym PPA, ale konwersja dużo wyższa niż na AC.
Refflink - dzięki Smile
Czysty link


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - MKlikacz - 30-08-2015 13:58

Dzięki za szybką odpowiedz, ale konto na HC mam już od dawna. Mimo, że z niego nie korzystałem.
Czekam na inne propozycje.


PS. Sprawdzę to Smile


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - PaulRcootiC - 30-08-2015 18:40

CPAGrip ? Smile


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - aero2 - 30-08-2015 18:46

Spróbuj PPI działa też mobilnie http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - count765 - 30-08-2015 19:03

Może Firesub? Tam też są oferty międzynarodowe. Smile


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - MKlikacz - 30-08-2015 19:19

(30-08-2015 18:40)PaulRcootiC napisał(a):  CPAGrip ? Smile

O tym pomyślałem, ale nie wiem czemu mam tylko jedną ofertę na PL a innych krajów już nie widzi. Pisze, że na dany kraj nie ma ofert. (wchodziłem z różnych IP by to sprawdzić).


Po 1h testowania dopiero to spostrzegłem mając 80 Views i 1 klik. (klik z Polski) pokerface. Dodam, że nic nie majstrowałem przy ofertach i wszystkie mam aktywne.

(30-08-2015 19:03)count765 napisał(a):  Może Firesub? Tam też są oferty międzynarodowe. Smile

Czekam na akceptację wniosku właśnie Rolleyes


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - Garett - 30-08-2015 19:29

Może tak byś uruchomił własne premium sms pod Francje Wink


RE: Jak wykorzystać dobry ruch z FR - MKlikacz - 31-08-2015 00:03

Ogarnia ktoś tego CPA Gripa?