Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można założyć własną stronę za damo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy można założyć własną stronę za damo? (/Temat-Czy-mozna-zalozyc-wlasna-strone-za-damo-120391)

Strony: 1 2 3


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - ErgePL - 10-10-2016 13:59

Nie wiem jak to jest teraz z cba, ale jak ja tam stawiałem strony to u góry strony była reklama dosyć spora i strona działa bardzo powoli przy większym ruchu także zainwestowałem w hosting płatny i domenę. Za rok hostingu i domenę .pl płaci się na hostinghouse.pl ok. 50-60 zł - jest to opcja najtańsza i najlepsza jak dla mnie, sprawdź na stronie i dowiesz się więcej. Wink

Do tego ta końcówka z darmowych hostingów typu cba.pl y0.pl może odstraszyć osobę zainteresowaną, wszystko jest wiarygodniejsze jak jest np. "hacksbots.pl" niż "hacksbots.cba.pl" i z autopsji wiem, że darmowe hostingi są tylko na rozpoczęcie zarabiania bo na dłuższą metę nie opłaca się ani trochę.