Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum z grami na telefon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Forum z grami na telefon (/Temat-Forum-z-grami-na-telefon-12039)



Forum z grami na telefon - Radek256 - 17-08-2010 21:54

Witam, mam pytanie czy prowadząc forum z grami Java, symbian itp. mogę zostać ukarany jakimś mandatem? Co mi za to grozi ? Adres mojego forum: top-kom.pl . Czy może trzeba umieścić jakiś punkt w regulaminie że Administrator nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników ? Czy najlepiej usunąć taki dział ?


RE: Forum z grami na telefon - tyndyk23 - 17-08-2010 22:14

Poczytaj sobie w innym temacieSmile było już o tym w bardzo podobnym temacieSmile OPCJA SZUKAJ NIE GRYZIE Smile


RE: Forum z grami na telefon - Radek256 - 17-08-2010 23:23

Ale ja chciałem dowiedzieć się szczegółowo i indywidualnie mieć dopasowaną odpowiedź bo trochę czytałem o tym ale szczegółowo się nie dowiedziałem, proszę o odpowiedź.


RE: Forum z grami na telefon - tyndyk23 - 17-08-2010 23:42

OK postaram się do jutra wieczór dać ci odpowiedź także spokojnieSmile odpowiedź będzie na priv albo jak chcesz możemy to załatwić na ts3Smile


RE: Forum z grami na telefon - Radek256 - 18-08-2010 00:04

Nie mam sprawnego mikrofonu więc priv Smile


RE: Forum z grami na telefon - tyndyk23 - 18-08-2010 16:39

ok dzisiaj wieczorem lub jutro postaram się dać odpowiedźSmile jak zawsze wszyscy jednocześnie chcecie coś ode mnieSmile


RE: Forum z grami na telefon - Radek256 - 18-08-2010 23:52

Czekam na odpowiedź Smile