Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis typu PortMMO płacący za rejestrację z reflinka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis typu PortMMO płacący za rejestrację z reflinka (/Temat-Serwis-typu-PortMMO-placacy-za-rejestracje-z-reflinka-120360)



Serwis typu PortMMO płacący za rejestrację z reflinka - Gregorczen - 29-08-2015 19:54

Witam, szukam serwisu płacącego za rejestrację do jakiejś darmowej gry (coś typu PortMMO). W ofercie serwisu interesują mnie gry sportowe (np. Goal United).

Co do PortuMMO to słyszałem, że pomimo dobrych stawek ostro tną rejestracje i długo zwlekają z weryfikacją oraz wypłatą. Dlatego szukam jakiejś alternatywy. Miał ktoś styczność z Gameflow? Długo czeka się tam na wypłatę? Jaki jest minimalny próg wypłaty? Trzeba wypełniać faktury/podawać dane urzędu skarbowego tak jak ma to miejsce w PortMMO czy rozliczam się na własną rękę? I co najważniejsze - jak z konwersją?

Jeśli nie Gameflow to co innego? Dodam, że linki promowałbym na Facebooku (poprzez fanpage a nie jakiś spam).


RE: Serwis typu PortMMO płacący za rejestrację z reflinka - xRevolution - 29-08-2015 22:27

Ja ciągle zarabiam w GameFlow, wypłacone 600zł. Na PayPal wypłacali mi do 24h, raz w godzinę. Polecam!


RE: Serwis typu PortMMO płacący za rejestrację z reflinka - venzer - 30-08-2015 20:40

PortMMO moim zdaniem najlepszy program tego typu. jest jeszcze gameflow, FunHub i G2A


RE: Serwis typu PortMMO płacący za rejestrację z reflinka - full2000 - 30-08-2015 21:33

pp.funhub


RE: Serwis typu PortMMO płacący za rejestrację z reflinka - flown - 30-08-2015 21:39

(29-08-2015 19:54)Gregorczen napisał(a):  (...) Co do PortuMMO to słyszałem, że pomimo dobrych stawek ostro tną rejestracje i długo zwlekają z weryfikacją oraz wypłatą. (...)
Co do cięcia leadów to ja mam właśnie wręcz przeciwne odczucia beka

Polecam PortMMO. Mają lepsze stawki i nie tną leadów tak jak gameflow. Co prawda na wypłatę sie troche czeka, bo np. zarobiłem w czerwcu, rachunek dostaje w połowie lipca, a pieniądze koło 10-15 sierpnia. Gameflow wypłaca w zasadzie po 24h od odesłania rachunku.
Minimalne progi wypłat to 100zł w obu serwisach.
Konwersja zdecydowanie na korzyść PortMMO (GameFlow jakimś cudem zawsze cięło mi do 33%, a porównywałem na tych samych kampaniach w tych dwóch serwisach (sic!)).
Nie pamiętam, aby na GameFlow trzeba było podawać dane US.
Szczerze mówiąc sam jestem ciekawy jak się z tego rozliczyć, bo dopiero od tego roku tam dorabiam ;p