Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi (/Temat-Jak-wykorzystac-duza-ilosc-kont-na-FB-ze-znajomymi-120320)



Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - steel123 - 28-08-2015 21:32

Witam, może ktoś coś doradzić jak wykorzystać konta od 1000-2000znaj?
robię sukcesywnie co jakiś czas konta, scrapując maile z grup/fanpage.

Jak mozna takowe konta wykorzystać jak zrobić z nich ruch?
dodanie do grupy? - jak ktoś ma jakieś propozycje moze na PW napisać jak dokladnie z tym robić Smile


RE: Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - Resick - 29-08-2015 11:26

Najlepiej będzie chyba jakiś post z linkiem do serwisu subsms dać.Akcja w stylu darmowe doładowania,sprzęt AGD itp.


RE: Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - thomasward - 29-08-2015 11:31

Robić zaplecze fanpage'owe, ewentualnie grupy tematyczne.


RE: Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - steel123 - 29-08-2015 13:19

(29-08-2015 11:31)thomasward napisał(a):  Robić zaplecze fanpage'owe, ewentualnie grupy tematyczne.

Wlasnie to uczynilem, mam grupe 43k ludzi.
Dodaje post komentuje ok 50 komentarzy, 200 like i tak jest max 100 wejsc...
Brak pomyslu co robić.


RE: Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - thomasward - 29-08-2015 13:22

Zrób kilka rozrywkowych fp, a potem reklamuj na nich inne swoje fp, tak zrobisz sobie duże zaplecze. A potem sprzedawaj reklamy czy sprzedawaj fp. A grupę też możesz sprzedać/sprzedać reklamę na niej.

Also, jak nie masz co z tym zrobić, zawsze możesz oddać mi. Smile


RE: Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - steel123 - 29-08-2015 13:27

(29-08-2015 13:22)thomasward napisał(a):  Zrób kilka rozrywkowych fp, a potem reklamuj na nich inne swoje fp, tak zrobisz sobie duże zaplecze. A potem sprzedawaj reklamy czy sprzedawaj fp. A grupę też możesz sprzedać/sprzedać reklamę na niej.

Also, jak nie masz co z tym zrobić, zawsze możesz oddać mi. Smile


W sensie zapraszajac ludzi z kont do polubienia FP tak?
sądze że jednak samo zapraszanie do polubienia to max 5% zaakceptowanych prosb moze mniej.

Te grupy to jednak slaba sprawa, sadzilem ze grupa 100k to juz da jakies kilka tys wejsc.


RE: Jak wykorzystać dużą ilość kont na FB ze znajomymi - thomasward - 29-08-2015 13:31

Jak ja się kiedyś w to bawiłem to było raczej koło 10% polubień, a na dodatek miałem fp pod kobiety, a zapraszałem typowych napaleńców. Jak dobrze stargetujesz fp to będziesz miał dużo lajków, przykład: twoje konta to ładne kobitki, a masz za znajomych napaleńców, to robisz fanpage ero i jeszcze wstawiasz tam zdjęcie kobitki z konta inne niż profilowe to będziesz miał dużo lajków i na dodatek przełożą się one na regularne odwiedziny.