Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum gold! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Forum gold! (/Temat-Forum-gold-120282)



Forum gold! - SKOR514 - 28-08-2015 10:39

Siema! Mam takie pytanie. Ile trzeba czekać na otrzymacie "goldów", kiedy moją formą płatności był sms? Wysłałem, pobrało mi kasę z konta, a goldów brak.

Doszło mi teraz, że podałem zła komende... Zrobiłem spacje po "AF".... Czy to oznacza, że straciłem kasę z konta bezpowrotnie?


RE: Forum gold! - Okazzi - 28-08-2015 12:42

Jeżeli dobrze wywnioskowałem z tego co napisałeś, to musisz kontaktować się z serwisem, który obsługuje płatności SMS. Zwykle w takich sytuacjach nie zwracają ani grosza, ale spróbuj, może Ci się uda.


RE: Forum gold! - surfer0700 - 28-08-2015 13:35

Nie masz forum goldów, bo podałeś zły kod. Kod ze spacją nie jest obsługiwany przez zarabiam.com, więc strona nie ma z tego żadnych profitów. Tak jak napisał Okazzi, skontaktuj się z operatorem płatności i opisz całą sytuację, ale na cuda nie licz.


RE: Forum gold! - SKOR514 - 28-08-2015 23:34

Napisałem, ale małe szanse, cóż...Bywa i tak. Smile
P.S surfer0700- Na priw napisałem Ci pytanie o "wróżkę" xD
Sorry, nie ogarnąłem daty dodania poradnika. Jerk2