Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min (/Temat-VenturePlugTraffic-naliczenia-co-30-min-120258)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - full2000 - 22-10-2015 12:07

Z tym repurchase 80 % to przesadzili ... i tak było wysokie 60 %
to wygląda teraz tak jak by admin chciał tylko napchać się kasą ...
Jak dla mnie program spada na ostatnie miejsce na liście smutny


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - piotrinho - 22-10-2015 12:35

Przesądzili i to bardzo chociaż u mnie pisze 70/30 a nie 80 co nie zmienia faktu ze jest to nie oplacalne

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - full2000 - 22-10-2015 13:03

(22-10-2015 12:35)piotrinho napisał(a):  Przesądzili i to bardzo chociaż u mnie pisze 70/30 a nie 80 co nie zmienia faktu ze jest to nie oplacalne

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie też ... trochę się zawiodłem bo szanowałem tego admina. Dobrze że bardzo malutką kwotę wrzuciłem w vpt a z drugiej strony szkoda bo miałem większe plany co do tego programu ... biznesowo wyglądał na prawdę dobrze a teraz anulowane wypłaty + 70-80% jak źródło kapusty dla admina ...


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - Krechaman - 22-10-2015 13:08

Z tych grosiaków nawet nie uzbieram 20$ przy takim % repurchase. Klikać będę, ale nic więcej w ten program nie włożę. No szkoda. Soczysty ch im w d Smile


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - full2000 - 22-10-2015 13:29

(22-10-2015 13:08)Krechaman napisał(a):  Z tych grosiaków nawet nie uzbieram 20$ przy takim % repurchase. Klikać będę, ale nic więcej w ten program nie włożę. No szkoda. Soczysty ch im w d Smile

Myślę że nie będzie tak źle. Będą kolejne adpacki wpadać z re-purchase tylko tak jak napisałeś trzeba klikać reklamy. Ja już mam blisko do wypłaty Smile


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - full2000 - 22-10-2015 14:40

Uwaga! Małe Sprostowanie tego wszystkiego.
@[Krakersik] , @[piotrinho] , @[Krechaman]
Przeczytałem w oficjalnej wiadomości Fb od admina że zastosowane zmiany mają charakter Tymczasowy !

i jeszcze jedno... re-purchase wynosi 70% a w weekendy 80% Smile

Pozdrawiam


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - osk4rr - 22-10-2015 14:48

Co wy za bzdury tutaj piszecie. Inwestujac w program trzeba miec swiadomosc ze jutro bedzie to scam. Dodatkowo admin napisal ze te zmiany beda tymczasowe. Ponadto 70/80% repurchase to nie koniec swiata bo np w MPA jest 70/90% i jest naprawde stabilnie i pieniadze wyplacam fajne Smile teraz tylko czekac pare dni a moze i kilkanascie az sytuacja sie ustabilizuje. W niektorych programach bylo podobnie i widac ze tutaj admin sie stara i informuje nas na biezaco. Badzmy dobrej mysli i czekajmy na informacje, a nie od razu piszcie ze admin sie chce nachapac itp.


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - full2000 - 22-10-2015 14:51

(22-10-2015 14:48)osk4rr napisał(a):  Co wy za bzdury tutaj piszecie. Inwestujac w program trzeba miec swiadomosc ze jutro bedzie to scam. Dodatkowo admin napisal ze te zmiany beda tymczasowe. Ponadto 70/80% repurchase to nie koniec swiata bo np w MPA jest 70/90% i jest naprawde stabilnie i pieniadze wyplacam fajne Smile teraz tylko czekac pare dni a moze i kilkanascie az sytuacja sie ustabilizuje. W niektorych programach bylo podobnie i widac ze tutaj admin sie stara i informuje nas na biezaco. Badzmy dobrej mysli i czekajmy na informacje, a nie od razu piszcie ze admin sie chce nachapac itp.
a co ja napisałem wyżej Wink
przed wysłaniem postu warto sprawdzić powyższe Wink

{edit} : warto dodać że warunki programu będą ulegały zmianie w zależności od wewnętrznej sytuacji tego rs - info od Admina Wink


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - kobol5 - 22-10-2015 17:35

ma ktoś kalkulator zrobiony pod tą stronke ?


RE: VenturePlugTraffic - naliczenia co 30 min - full2000 - 24-10-2015 22:17

Jakiś czas temu admin tego programu przyznał się oficjalnie na fb że ma problemy.
Nie ma wystarczających funduszy na PayPal i na Payza ale stara się wszystko naprawić.