Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szybkie pytanie odnośnie shorte.st (/Temat-Szybkie-pytanie-odnosnie-shorte-st-120249)



Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - baca060 - 27-08-2015 18:44

!!!Szybkie i konkretne odpowiedzi nagradzam reputami!!!

Jeżeli ja i mój znajomy mamy konta na shorte.st, to czy możemy wypłacać na moje konto paypal lub odwrotnie ?
Czy z jednego IP komputera może być założone np. 3 konta w serwisie sh.st ?


RE: Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - ged321 - 27-08-2015 18:55

Słyszałem, że jedno konto paypal = jedno konto shorte


RE: Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - Szrejter - 27-08-2015 19:00

Jeżeli ja i mój znajomy mamy konta na shorte.st, to czy możemy wypłacać na moje konto paypal lub odwrotnie ?
Jedno konto radzę ci używać 1 paypala.
Czy z jednego IP komputera może być założone np. 3 konta w serwisie sh.st ?
Z tym też bym uważał, bo możesz dostać bana za multi.


RE: Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - baca060 - 27-08-2015 19:04

Dzięki, temat wyczerpany, proszę o przeniesienie do kosza.


RE: Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - nurgiel - 28-08-2015 07:04

Też miałem podobne pytanie, pisałem do supportu. Regulamin mówi 1 konto = 1 osoba, ale tak naprawdę własny regulamin mają w dupie i liczy się 1 IP, niektórzy mówią, że jedna sesja, czyli że z innej przeglądarki nie będzie problemu. Niektórzy tak mówili, nie sprawdzałem i ryzykować nie zamierzam.

Rozumiem, że twój kolega jest zarejestrowany z twojego reffa? Bo zazwyczaj o to się rozchodzi.
Ja proponuję ouo. Pisałem im, że mam brata na innym kompie. Pomagam mu stworzyć stronę i czy nie będzie problemu, jak będzie korzystał z mojego paypala i będzie te same IP, bo jeden dostawca intetnetu. Dostastałem odpowiedź, że nie ma problemu.

Tutaj temat - http://zarabiam.com/Temat-OUO-IO-skracacz-linkow-118749


RE: Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - ged321 - 28-08-2015 08:49

(28-08-2015 07:04)nurgiel napisał(a):  Też miałem podobne pytanie, pisałem do supportu. Regulamin mówi 1 konto = 1 osoba, ale tak naprawdę własny regulamin mają w dupie i liczy się 1 IP, niektórzy mówią, że jedna sesja, czyli że z innej przeglądarki nie będzie problemu. Niektórzy tak mówili, nie sprawdzałem i ryzykować nie zamierzam.

Rozumiem, że twój kolega jest zarejestrowany z twojego reffa? Bo zazwyczaj o to się rozchodzi.
Ja proponuję ouo. Pisałem im, że mam brata na innym kompie. Pomagam mu stworzyć stronę i czy nie będzie problemu, jak będzie korzystał z mojego paypala i będzie te same IP, bo jeden dostawca intetnetu. Dostastałem odpowiedź, że nie ma problemu.

Tutaj temat - http://zarabiam.com/Temat-OUO-IO-skracacz-linkow-118749

Ja chciałem wypłacić na PayPala kolegi. On ma swoje adf.ly i ja mam swoje. Rejestrowałem się z jego refa bo mi pomagał.


RE: Szybkie pytanie odnośnie shorte.st - BlackFacePL - 28-08-2015 09:35

Moim zdanie kilka kont z jednego IP nie jest większym problemem ale wypłacanie na jedno konto to już większy, albo jest to odgórnie zablokowane albo ściągną was za multikonta.