Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana adresu e-mail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Pytania i Odpowiedzi (/Forum-Pytania-i-Odpowiedzi-52)
+----- Wątek: Zmiana adresu e-mail (/Temat-Zmiana-adresu-e-mail-12024)



Zmiana adresu e-mail - SworSky1995 - 17-08-2010 16:36

Witam.
Chyba w maju założyłem konto na TAG'u. Uzbierałem trochę STARS'ów, ale później jakoś zapomniałem o tej stronce. Założyłem sobie nową skrzynkę z nowym nickiem (mój stary nick na jaki mam konto na TAG'u to Artur1995Zdw). Dzisiaj na tym forum zauważyłem, że komuś udało się Xbox'a wygrać, więc zalogowałem się na TAG'u na starym koncie, bo szkoda mi tych starsów. Jednak zapomniałem hasło do mojej starej skrzynki, a pytanie pomocnicze nic mi nie pomoże, bo zawsze wpisuję jako odpowiedź byle co żeby nikt mi na skrzynkę nie wbił, a teraz sam nie mogę ;D
I tu moje pytanie.

1. Z tego co widzę nie można zmienić maila na TAG'u, ale napisanie do administratora (poprzez kontakt) coś pomoże? Loguję się z tego samego IP, znam aktualne hasło.
2. Czy po wygraniu jakiejś nagrody po prostu mi ją wyślą, czy dostanę jakąś wiadomość na maila, w której będę musiał w coś kliknąć czy coś? Bo jeśli mail nie jest mi potrzebny do wygrania jakiejś nagrody to sprawy nie ma.

Za pomoc oczywiście +