Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HQRevshare - Program Revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HQRevshare - Program Revshare (/Temat-HQRevshare-Program-Revshare-120235)

Strony: 1 2 3 4


HQRevshare - Program Revshare - Tomcato - 27-08-2015 15:24

HQRevshare jest programem podobnym do TrafficMonsoon oraz Adbrook. Swój start miał 08.08.2015r i jak dotąd ma 8300 użytkowników którzy dokonali wpłat na 700 000$ i wypłat na 95 000$. Program ma bardzo ładną oprawę graficzną i moim zdaniem może wyrosnąć na bardzo stabilny i dobry program.

Reflink: https://www.hqrevshare.com/?r=Tomcato
Czyścioch: http://www.hqrevshare.com

W programie możemy zarabiać na 3 sposoby:
1. AdPack- strona oferuje nam 4 rodzaje adpacków

[Obrazek: 6lFiKwa.png]

2. Banery - zarabiamy 0.001 za kliknięcie

[Obrazek: LhGdNvo.png]

3. Reklamy PTC

[Obrazek: ZaNOE27.png]

Dostępne procesory: Paypal, Payza, SolidTrustPay, Bitcoin, Perfect Money

Minimalna kwota do wypłaty 5$ (konieczność kupna co najmniej jednego adpacka)

Prowizje przy wpłatach:
Paypal - 6%
SolidTrust - 5%
PerfectMoney- 5%

Naliczenia z tytułu AdPacków naliczane są co pół godziny

Czas pracy AdPacka to średnio 35 dni

Aby móc wykupić Adpack z kolejnego poziomu musimy posiadać 100 paczek z poziomu poprzedniego

Przymusowa 30% reinwestycja

Jednopoziomowy system polecania 12% oraz 30% w przypadku reklam PTC


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - Watoga - 27-08-2015 16:00

Warto chyba dopisać by wykupić kolejny poziom adpacka trzeba miec 100 z nizszego poziomu.

pozdrawiam


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - Tomcato - 27-08-2015 16:16

Jest to napisane w tabelce, ale dla niezaznajomionych z językiem angielskim dopiszę Smile


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - Tomcato - 05-09-2015 11:30

W programie jestem już 9 dni i moje konto przedstawia się tak.

[Obrazek: f7BRVMs.png]

Stan paczek na 05.09.2015

[Obrazek: f3J9ddu.png]

Zainwestowałem 5$ i dzięki poleconemu z którego mam ponad 14$ prowizji na dzień dzisiejszy mam już 5 paczek. Polecam program bardzo dobre dzienne naliczenia a sam program nie sprawia żadnych problemów. Użytkowników wciąż przybywa na dzień dzisiejszy jest ich już 13 500 a wpłat już grubo ponad milion $$$. Zapraszam do wejścia w ten biznes Smile


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - GaCeL - 05-09-2015 11:47

Szkoda że biorą 30% na reinwestycję :/
Maximum adpacków? beka


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - Tomcato - 05-09-2015 20:25

Moim zdaniem 30% na reinwestycje to mało, bardzo mało. W końcu chcąc czerpać regularny zysk i tak trzeba reinwestować 50%. Co do maximum adpacków nie rozumiem o co Ci chodzi Wink


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - adux3 - 22-09-2015 17:28

Zarejestrowałem się, jak narazie moje pierwsze spostrzeżenie to strasznie lipne naliczenia kliknięć.
klikam w baner i nic. Robię coś źle?

edit. no i strona się ciągle wysypuje


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - Tomcato - 22-09-2015 20:03

Obecnie trwają prace nad przeniesieniem serwisu na mocniejszy serwer. Użytkowników wciąż przybywa i serwery nie dają rady. Kliknięcia w baner zaliczy Ci tylko wtedy jak klikniesz baner pod którym nie pisze "vieved" Wink


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - Tomcato - 24-09-2015 15:15

W programie jestem już miesiąc oto jak przedstawia się moje konto.

[Obrazek: bez-tytu-u1.png]

Stan paczek na 24.09.2015.

[Obrazek: bez-tytu-u2.png]

Na obecną chwile zaprzestałem kupowania paczek aby zlecić kilka wypłat Smile


RE: HQRevshare - konkurent Adbrook i TrafficMonsoon - DjLiska - 30-09-2015 13:41

Witam zakupilam paczki 29 wrzesnia o godz 7:08 , dlaczego nie mam z nich zadnego profitu ?