Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń (/Temat-MyLead-Propozycje-programow-zmian-udoskonalen-120231)



MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - MyLead.pl - 27-08-2015 15:03

[Obrazek: programy.png]

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby!


W tym temacie możesz pisać o propozycjach programów, których brakuje Ci na MyLead lub o innych pomysłach na udoskonalenie naszej platformy. Dodamy je specjalnie dla Ciebie!

Pamiętaj, że prośbę o wprowadzenie nowego programu partnerskiego możesz także zgłosić bezpośrednio poprzez Twój panel wydawcy!

[Obrazek: panelwydawcy.jpg]

Wystarczy wejść w zakładkę "Lista kampanii", dostępną TUTAJ, a Twoim oczom ukaże się panel, który wystarczy wypełnić, byśmy dokładnie wiedzieli czego Ci potrzeba!

[Obrazek: programy1.png]



RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - Rav656 - 22-11-2015 22:41

Jedna sprawa mi przeszkadza. Nie da się w apce na androida (która jest w mojej opinii bardzo dobra) zobaczyć zarobków tygodniowych/miesięcznych i ogólnego stanu swojego konta. Do tego brakuje dokładniejszego podglądu staystyk, większej liczby leadow, zlecania wypłaty, podglądu wypłat i tak dalej Wink


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - MyLead.pl - 23-11-2015 11:01

(22-11-2015 22:41)Rav656 napisał(a):  Jedna sprawa mi przeszkadza. Nie da się w apce na androida (która jest w mojej opinii bardzo dobra) zobaczyć zarobków tygodniowych/miesięcznych i ogólnego stanu swojego konta. Do tego brakuje dokładniejszego podglądu staystyk, większej liczby leadow, zlecania wypłaty, podglądu wypłat i tak dalej Wink

Mamy to na uwadze i aplikacją będzie jeszcze rozwijana pod tym kontem. Obecnie jest wykorzystywana w zdecydowanej większości dla powiadomień o nowych lead,wypłacie oraz nowościach w serwisie, przy czym jak sam mam nadzieje uważasz, sprawdza się znakomicie Smile

Dziękujemy za opinie, to właśnie dzięki Wam się rozwijamy.


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - milosz998 - 27-09-2016 15:11

Macie fajnie zrobiony program stream pod Ligę Mistrzów, tylko dlaczego nie ma USŁUGI MT?!


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - Wojo-MyLead - 27-09-2016 16:16

(27-09-2016 15:11)milosz998 napisał(a):  Macie fajnie zrobiony program stream pod Ligę Mistrzów, tylko dlaczego nie ma USŁUGI MT?!

@[milosz998]

Na Twoją prośbę, dodamy płatność MT do programu Live2016 Smile


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - milosz998 - 27-09-2016 16:44

No proszę Smile Dziękuję bardzo i czekam na to Big Grin

@MyLead-Support

A kiedy to nastąpi?


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - Wojo-MyLead - 28-09-2016 15:57

@[milosz998]

Gotowe Smile


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - rpietrzak - 21-10-2016 14:09

Szczerze nie polecam miałem 10000 wejsc grupa wiekowa 13-17 a zarobku zero zł nabiją tylko reklamy sobie adsensowe. !


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - Shadecaster2 - 10-09-2017 11:09

wprowadzicie może PPI? oraz PPI na telefony coś ala jak na OGads?


RE: MyLead - Propozycje programów/zmian/udoskonaleń - Snaggy - 10-09-2017 18:50

IVR na zagranice Smile Jest to możliwe?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk