Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - Wasze pytania do nas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - Wasze pytania do nas (/Temat-MyLead-Wasze-pytania-do-nas-120230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Maniak2019 - 15-03-2020 21:42

Jak zacząć zarabiać min 20 zł dziennie.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Itachi198 - 15-03-2020 22:29

Można jeszcze wysyłać pieniądze wewnątrz mylead? z salda na saldo?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 16-03-2020 11:15

Cześć @[Maniak2019],
Na Twoje pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To ile zarobisz, zależy od bardzo wielu czynników, a przede wszystkim od Twojego zaangażowania.

Pamiętaj, że jest jednak kilka rzeczy, o które musisz zadbać, aby osiągnąć sukces. Na samym początku przygotuj niezbędne narzędzia (źródła ruchu), znajdź swoją niszę, wybierz odpowiednie dla niej oferty i promuj.

Zawsze zwracaj uwagę na jakość swojego ruchu, dokładnie śledź i analizuj wyniki, a następnie wyciągaj wnioski. Jest to niezbędne do rozwoju.

Polecamy zapoznać się z naszymi materiałami dla początkujących: FAQ, VADEMECUM, PORADNIK.

W przypadku innych pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Powodzenia, zespół MyLead.


Cześć, @[Itachi198],
cały czas jest taka możliwość.

Jeżeli chcesz wykonać przekazanie środków, proszę skontaktuj się z nami mailowo. W wiadomości zawrzyj takie informacje jak: z jakiego konta i na jakie konto chcesz przekazać środki oraz jaki jest tego powód. Po wykonaniu przez nas operacji, saldo wysyłającego się zmniejsza, a odbierającego powiększa.

Pamiętaj o tym, że możliwość dotyczy tylko środków widniejących w kolumnie "Do wypłaty".

W przypadku innych pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - beRRo - 16-03-2020 14:51

Na akceptację programu już czekam 4 dni... Support obudzić się czas.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 16-03-2020 17:43

Cześć @[beRRo],
wszelkie wnioski o dostęp do kampanii zostały rozpatrzone.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - pushyou4 - 06-04-2020 12:56

Witam
Mam pytanie. Jak mogę otrzymać darmowego e-booka o botach na messengerze?
Próbowałem dodać opinię o was na affpaing.com, ale nie da się...pisze że mam czekać na moderację a już czekam 3 tydzień prawie!! ( dodawałem dwa razy ). Nie da się inną metodą?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 06-04-2020 18:24

Cześć @[pushyou4],
odebranie e-booka jest nadal możliwe, odezwij się do nas bezpośrednio na MyLead - pomożemy Ci Smile

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - aron-baron - 07-04-2020 15:49

Nawiązując do tego postu
https://zarabiam.com/Temat-OgAds-konwersja-167401?pid=1893934#pid1893934

Dlaczego u was to samo? Spadek dobre 50%


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 08-04-2020 09:32

Cześć @[aron-baron],
nie odnotowaliśmy spadku stawek w ofertach na USA, w ostatnich dniach pojawiają się nawet leady ze stawką 12,68 PLN. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju promocji.

W tym okresie proponujemy promocję ofert PPI powiązanych z wideo, transmisjami, grami lub rozrywką. W tym przypadku promocja powinna przebiegać bez problemów, prawdopodobnie mogą wystąpić wzrosty.

Jeżeli zauważasz spadki w wynikach, napisz do nas wiadomość prywatną z informacjami o swoim źródle ruchu i metodzie promocji. Pomożemy rozwiązać problem.

W przypadku innych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w zarabianiu, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - pushyou4 - 14-04-2020 02:54

(06-04-2020 18:24)MyLead.pl napisał(a):  Cześć @[pushyou4],
odebranie e-booka jest nadal możliwe, odezwij się do nas bezpośrednio na MyLead - pomożemy Ci Smile

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.

Mam nowy problem. Jak mam się z wami skontaktować? discord cisza, telegram cisza, email cisza, bezpośrednio na mylead też cisza...