Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - Wasze pytania do nas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - Wasze pytania do nas (/Temat-MyLead-Wasze-pytania-do-nas-120230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - broofie - 05-07-2019 19:54

Dzieki, na taka odpowiedz liczylem. Planujecie moze wprowadzenie content lockera lub pustej oferty gdzie kazdy moglby podpiac model PPI i prowizorycznie stworzyc landing page? Mam dosyc fajny ruch oscylujacy w granicach 1000 z roznych krajow (LP z hackiem). Na ten moment uzywam lockera z OGads i zastanawiam sie czy znajde u was alternatywe.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 05-07-2019 20:13

@[broofie],
na chwilę obecną mamy Video Locker, który może działać w oparciu o PPI, mamy również linki bezpośrednie w PPI, dzięki którym nie musisz wykorzystywać naszych landingów, jeśli nie masz ochoty. Content Locker w chwili obecnej nie obsługuje PPI.

Zawsze możesz skorzystać z jednego z tych landingów - mamy na przykład TAKI, który możesz sobie dowolnie skonfigurować. Możesz nawet przekierować klienta na hacka po tym, jak zainstaluje on aplikację reklamodawcy.

Co do zwykłego Content Lockera, to musisz wiedzieć, że jesteśmy w trakcie jego odświeżania, wtedy powinien on spełnić wszystkie Twoje oczekiwania, ponieważ będzie naprawdę nowoczesny. Z pewnością będziemy chwalić się tym rozwiązaniem, by informacja ta mogła dotrzeć również do Ciebie.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - batman - 02-10-2019 20:30

Czemu mnie olewacie?
Proszę naprawić moje konto


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 03-10-2019 10:30

Cześć @[batman],
możesz skontaktować się z nami w każdej chwili na wiele dróg - poprzez forum, Discorda, czat na MyLead - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - batman - 03-10-2019 13:05

kontaktuje sie a wy nie odpowiadacie
moj login punkt07
naprawcie mi konto


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - @matelko@ - 08-10-2019 16:58

Jestem kompletnie zielony i mam jedno pytanie zwiazane z MyLead. Czy przy promowaniu portali rankowych +18, kamerek itp. potrzebne zmienne ip czy jest to zbędne i bez tego bedzie ok, bez żadnych problemów?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 08-10-2019 19:56

Cześć @[@matelko@],
otrzymałeś już odpowiedź na naszym Discordzie. Zmienne IP nie ma wpływu na korzystanie z MyLead. Przypomnimy jedynie, że z ofert muszą korzystać realne osoby, a nie Ty - takie działania widzimy natychmiastowo.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - bananmma - 09-01-2020 06:45

Chciałbym promować program partnerski z kategorii filmy zatem który najlepiej wybrać? Zależy mi aby dana osoba naprawdę otrzymała to czego szuka. Będę wdzięczny za pomoc, kiedyś sie zarabiało u konkurencji i było w temacie a teraz mało co się wie.

Drugie pytanie czy istnieją programy partnerskie, które wypadają najlepiej do promowania?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 09-01-2020 12:42

Cześć @[bananmma],
na rynku VOD trochę się zmieniło. Nadal działa Player, który zapewnia w pełni legalny dostęp do filmów i seriali. Ten program partnerskie możesz znależć TUTAJ. Mamy również ogrom innych programów pod filmy, lecz te nie muszą gwarantować dostępu do danej produkcji, lecz często zapewniają różne rozwiązania i funkcjonalności pozwalające filmy oglądać, na przykład wtyczki pozwalające oglądać filmy online z sieci torrent bez ściągania ich na dysk. Wszystkie programy z kategorii VOD znajdziesz TUTAJ.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - paula2017 - 09-01-2020 12:56

Czemu u mnie brak upominków na święta gdzie wszyscy dostali ? Big Grin