Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - Wasze pytania do nas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - Wasze pytania do nas (/Temat-MyLead-Wasze-pytania-do-nas-120230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - gimpuśpimpuś - 20-06-2017 20:08

Awaria ?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Wojo-MyLead - 21-06-2017 09:34

Wczoraj wieczorem wprowadzaliśmy drobne zmiany, które spowodowały problemy z funkcjonalnością panelu dla niektórych użytkowników. Problem został już rozwiązany Wink


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - azzaz - 25-08-2017 17:36

W przypadku podpinania filmu pod video locker muszę umieścić w stopce regulamin my lead? Jeśli strona jest anglojęzyczna to regulamin będzie się za granicą wyświetlał po agnielsku, lub czy jest gdzieś angielska wersja tego regulaminu? Filmy będą na mojej własnej stronie, a nie na youtube czy cda. W takim wypadku, żeby locker zadziałał pliki koniecznie muszą być w formacie mp4?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Wojo-MyLead - 28-08-2017 08:43

Cytat:W przypadku podpinania filmu pod video locker muszę umieścić w stopce regulamin my lead?

TAK


Cytat:Jeśli strona jest anglojęzyczna to regulamin będzie się za granicą wyświetlał po agnielsku, lub czy jest gdzieś angielska wersja tego regulaminu?

Niestety na chwilę obecną locker nie obsługuje płatności zagranicznych, jednak zostanie to zmienione w najbliższym czasie


Cytat:Filmy będą na mojej własnej stronie, a nie na youtube czy cda. W takim wypadku, żeby locker zadziałał pliki koniecznie muszą być w formacie mp4?

TAK


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Majnax - 03-12-2017 00:28

Czy jest możliwość zarabiania na waszej platformie bez własnej strony czy też fanpage'a ?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Itachi198 - 07-12-2017 06:26

Jest w ofercie dostępny program "Doładowania telefonów" czy coś w tym stylu, bo coś znaleźć nie mogę Tongue


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Nikola Tesla - 07-12-2017 09:24

(03-12-2017 00:28)Majnax napisał(a):  Czy jest możliwość zarabiania na waszej platformie bez własnej strony czy też fanpage'a ?
Tak, jest taka możliwość.

(07-12-2017 06:26)Itachi198 napisał(a):  Jest w ofercie dostępny program "Doładowania telefonów" czy coś w tym stylu, bo coś znaleźć nie mogę Tongue
Nie posiadamy takiego programu.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Fidziak30 - 07-12-2017 23:05

Hej, przydałby się jakiś program z zarabianiem na kryptowalutach (bitcoin itp) myślę, że to by miało sens ;-)

PS: macie jeszcze jakieś programy na FB ? bo póki co takowych nie widziałem.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Nikola Tesla - 08-12-2017 14:31

@[Fidziak30] Dzięki za sugestię Smile

Posiadamy program http://kolor-fb.pl/

Gdybyś miał więcej pytań, jestem do dyspozycji.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Itachi198 - 08-12-2017 16:09

Witam ponownie, jak wygląda sprawa przy fake contencie w mylead? Jest to całkowicie zabronione? Pytam, bo moje dniówki mogłyby się znacznie podnieść.

Pytanie może nieodpowiednie, odpowiedź mogę otrzymać na PW Wink