Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK (/Temat-Wyplata-na-karte-prepaid-ktora-karte-polecacie-oproc-BZWBK-120218)

Strony: 1 2


Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - light - 27-08-2015 12:04

Siemka, mam maniany do wypłaty z konta lecz BZWBK zaczął się panoszyć i zaczął blokować karty PREPAID, jako iż nie miałem je na Swoje dane trochę się martwię że wypłacę i zablokują mi kartę i będzie po hajsie, z którego banku można zakupić prepaid i wypłacić manianę gdyż nie widzi mi się stracić tego ... Pozdrawiam.
PS. Ogólnie polećcie mi sposób jakiś nei wiem,..,.


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - alien97 - 29-08-2015 18:02

Spróbuj kart z mBanku : https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karta-podarunkowa-prepaid/

Zasady oraz limity takie same jak w BZ. Nie zdarzyło mi się, żeby zablokowali.


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - bodorek - 29-08-2015 18:35

A jakieś inne propozycje? Bo karty z mBanku można zamawiać aktualnie tylko osobiście w specjalnych placówkach, które znajdują się w 3 miastach w Polsce - Łódź, Gdańsk i gdzieś tam jeszcze. BZWBK są czasami blokowane, Citi tylko dla klientów firmowych. Dowiedziałem się, że ING ma i to ING ma z bardzo wysokimi limitami wypłat, na przykład 10 tysięcy dziennie. Jakieś info? Tongue


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - light - 29-08-2015 20:14

w ING trzeba umowe spisywac? dobrze czytam? :/


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - bodorek - 29-08-2015 20:30

Póki co znalazłem tylko możliwość odbioru osobistego w mBanku w tych 3 miastach, to jest bez umowy i na 10 tysięcy rocznych wpływów, ale może ktoś bardziej obeznany w temacie ma jakiś pewny bank z prepaidami. Być może zorganizuje sobie wycieczkę do Łodzi.


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - maniek250 - 31-08-2015 17:21

W ing jest w miarę spoko, tylko trzeba umowe podpisywać Big Grin


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - szykiryki - 01-09-2015 07:47

mBank mi zablokował 3 karty, mimo że były na nich kwoty poniżej 1k Wink. Bez spaceru z dowodem do oddziału się nie obyło, więc nie polecam.


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - aero2 - 01-09-2015 07:58

Nie ma jak karta zwykła w banku na umowę nic nigdy ci nie zablokują.


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - light - 01-09-2015 10:25

Nici chyba z prepaidówek Co... trzeba chyba na umowę wypłacić tę kwotę?


RE: Wypłata na kartę prepaid, którą kartę polecacie, opróć BZWBK - myself93 - 02-09-2015 13:48

albo konto skrill i karta?