Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpieczne wypłaty z PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bezpieczne wypłaty z PayPal (/Temat-Bezpieczne-wyplaty-z-PayPal-120177)



Bezpieczne wypłaty z PayPal - Falmar - 26-08-2015 16:34

Witam wszystkich
Jestem ciekawy czy możecie mi coś doradzić odnośnie bezpiecznych wypłat z PayPal.
Zamknąłem niedawno swoją DG i chcę trochę podziałać w szarej strefie.
Zdaję sobie sprawę, że mój rachunek bankowy może być brany pod lupę, więc zastanawiam się nad alternatywnymi metodami żeby pieniądze z konta PayPal trafiły do moich rąk.
Kwota około 2-4tys/miesiąc


RE: Bezpieczne wypłaty z PayPal - Bravo - 27-08-2015 11:06

Jak się nie mylę to PayPal jest sprawdzany przez US.


RE: Bezpieczne wypłaty z PayPal - twardy - 27-08-2015 12:53

(27-08-2015 11:06)Bravo napisał(a):  Jak się nie mylę to PayPal jest sprawdzany przez US.

Posrednio raczej, tzn jak jest jakas inspekcja i spradzaja ci konta to pewnie wtedy dopiero na paypal (jak zobacza wplywy z paypala na to konto). Skrill i chyba payoner maja opcje wydania karty do konta, jesli chcesz dzialac w szarej strefie. Czyli albo wyplacanie na skrilla/payonera albo jakas wymiana gotowki z paypala.


RE: Bezpieczne wypłaty z PayPal - Obywatel - 28-08-2015 12:14

Rozważ możliwość płatności btc. A jeszcze lepiej, f2f.