Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Logowanie Facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Logowanie Facebooka (/Temat-Logowanie-Facebooka-120163)



Logowanie Facebooka - AccountManager - 26-08-2015 13:41

Potrzebuje pomocy. Smile

Stawiam stronę z filmami na wordpressie - oczywiście real content.

Strona będzie całkowicie pozbawiona reklam a oglądanie filmów będzie możliwe tylko po rejestracji.

Chciałbym wdrożyć oprócz normalnej rejestracji usprawionej wtyczką Theme_My_Login dodać logowanie poprzez Facebooka.

Pobrałem wtyczkę Facebook Login, potem utworzyłem aplikację na swoim koncie Facebook o nazwie domeny strony. Na stronie z filmami do wtyczki facebook login wpisałem ID i Key no i przy logowaniu pojawił mi sę button Facebooka.

Po kliknięciu w ten button przekierowuje się na facebooka i pokazuje się:

Aplikacja nieskonfigurowana: Ta aplikacja jest jeszcze w trybie deweloperskim i nie masz do niej dostępu. Zaloguj się na koncie zarejestrowanego użytkownika testowego lub poproś administratora aplikacji o uprawnienia.

No i pies pogrzebany - tak jak wodpressa ogarniam bardzo dobrze tak aplikacji na facebooku wogóle.

Potrzebuje pomocy w skonfigurowaniu tej aplikacji. Najlepiej tak abym w przyszłości za ludzi zarejestrowanych z mojej strony mógł publikować treści na fb. (jednak obejdzie się bez tego) najważniejsze aby ludzie mogli się rejestrować za pośrednictwem facebooka.


RE: Logowanie Facebooka - DzejkobPL - 26-08-2015 13:48

(26-08-2015 13:41)AccountManager napisał(a):  Aplikacja nieskonfigurowana: Ta aplikacja jest jeszcze w trybie deweloperskim i nie masz do niej dostępu. Zaloguj się na koncie zarejestrowanego użytkownika testowego lub poproś administratora aplikacji o uprawnienia.

Wejdź w ustawienia apki i przesuń suwak w zakładce Status & Review.

[Obrazek: hmd79bj.png]

(26-08-2015 13:41)AccountManager napisał(a):  Najlepiej tak abym w przyszłości za ludzi zarejestrowanych z mojej strony mógł publikować treści na fb. (jednak obejdzie się bez tego)

Musisz posiadać wtedy aplikację z publish_actions. Smile


RE: Logowanie Facebooka - AccountManager - 26-08-2015 14:27

A czy taka aplikacja jest droga? Smile I czy skomplikowana jest podpięcie jej oraz późniejsze eksploatowanie? Smile

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jak podziała to leci reput.

you must have a valid contact email specified to make this app available to all users - po najechaniu na ten suwak.

Aplikacja jest zrobiona na koncie [email protected]
a wordpress na [email protected]

Ma to jakieś znaczenie w tym wypadku? O jakiego maila chodzi?


RE: Logowanie Facebooka - AccountManager - 26-08-2015 15:52

Jeśli chodzi o rejestrację to sobie poradziłem. Smile

Wytłumaczysz mi teraz jak dodać publish_actions? Ewentualnie akie warunki muszę spełnić?