Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? (/Temat-%E2%80%98Ultimate-Wallpaper%E2%80%99-czy-%E2%80%98Special-Account%E2%80%99-12016)

Strony: 1 2 3 4 5 6


‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Razer - 17-08-2010 14:07

‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’?

[Obrazek: 35837148.png]

Dziś Nasza kocha firma z Pittsburgh’ta udostępniła Nam nową opcję – przez nich nazywaną ‘Ultimate Wallpaper‘. Dzięki nim można zdobywać przez PTZ x2, x3 czy nawet x4! Jednak trzeba za nią zapłacić – ‘Z-LIST MEMBERS’ za konto SILVER/GOLD odpowiednio $3.99/6.99$, a osoby bez Z-LIST’a – odpowiednio $4.99 i $7.99. Płatności można dokonać w systemie płatniczym PayPal bądź kupić usługę poprzez amazon.com. Jak odbywa się zbieranie większej ilości PTZ w praktyce? Przedstawia to poniższa tabelka:

[Obrazek: 19472621.png]

Pozostaje dylemat… Czy jest to dobre posunięcie ze strony Lockerz.com? Moim zdaniem jak najbardziej tak! Idą z duchem czasu – od pewnego momentu można zaobserwować wzrost zainteresowania płatnymi możliwościami na stronach internetowych. Tak więc Lockerz podąża tylko za nowymi modami, które – prawdę powiedziawszy – My, sami userzy ustalamy.

Plusem tego jest jeszcze to, że Lockerz będzie dysponowało większymi środkami na restockach.


Podsumowując, pokażę plusy jak i minusy tego przedsięwzięcia (według mojej subiektywnej oceny):
+ Możliwość zarabianie większej ilości PTZ;
+ Dostęp do shopowych restock’ów (do 1 wybranego);
+ Świetna tapeta (Big Grin);
+ Więcej pieniędzy na nagrody;
+ Podążanie z duchem czasu;

- Od zawsze w internecie panowała opinia, że tylko Lockerz rozdaje coś za darmo w internecie;
- Stawianie posiadaczy ‘Ultimate Wallpaper’ na pierwszym miejscu.

A Wy co o tym sądzicie?

Pozdrófka :*



RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Monster - 17-08-2010 14:20

Może być, a przypadkiem to nie ma być przez określony czas ?

Jeśli to kupie to będę miał dostęp do shopowego restocku ?


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Tech - 17-08-2010 14:30

Te przywileje będziesz miał tylko przez 30 dni. Jeśli kupisz to, to będziesz miał wstęp tylko do jednego shopowego restocku, o ile taki będzie. Potem, żeby dostać się do kolejnego (tez o ile będzie Tongue) musisz kupić jeszcze raz jedną z tych tapet Tongue


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - MotorniczyTramwaju - 17-08-2010 14:34

Ja tam chcę mieć wszystko za darmo Tongue No ale cóż, jak trwoga to do użytkowników po kasę :O Przecie na wczorajszym SHOPowym restocku nie było iPadów, paypali itp to trzeba jakoś zarobić... :/


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - omisiu - 17-08-2010 21:22

Dla prostego użytkownika jest to cios bo wynika z tego, że nie będzie już promocji typu 4x więcej PTZ za filmiki itp... Dlatego jestem niepocieszony bo mam tylko 3333 PTZ i widząc to na pewno ceny pójdą w górę, bo dużo ludzi się na tę promocję rzuci.


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - paskur - 17-08-2010 21:48

Ja chyba kupie, napisze do nich czy będą jeszcze x razy ptz


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - omisiu - 17-08-2010 22:34

Jestem na 100% pewien, że nie.


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - cinexik - 17-08-2010 23:01

żal !
niedługo za zalgowanie trzeba będzie płacićTongue
ale z 2 strony coś się dzieje..
w koncu to nie jest nic zobowiązujacego ani wymaganego tylko jest to dla chetnych.
jednak niepokoi mnie to, najpierw Z-lister, rozumiem, teraz jakis platny dodatek, ciekawe co bedzie pozniej?


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - kreatywny - 18-08-2010 04:27

cło, vat " konta premium " coraz większe opłaty zaczynamy płacic
szkoda;/


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Athemis - 18-08-2010 09:10

Mi pasuje...
Ale czy jak jakaś część userów skorzysta z tej usługi, będą nagrody i więcej ich, ale czy dla wszystkich czy tylko dla tych którzy zapłacili?
W każdym, razie mi taki pomysł pasuje jak najbardziej i już niedługo kupuję tapetę Tongue