Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamowanie strony z hazardem. Opłaca się? Jakie ryzyko? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Reklamowanie strony z hazardem. Opłaca się? Jakie ryzyko? (/Temat-Reklamowanie-strony-z-hazardem-Oplaca-sie-Jakie-ryzyko-120159)



Reklamowanie strony z hazardem. Opłaca się? Jakie ryzyko? - TonyM12 - 26-08-2015 12:49

Witam.


Mam ofertę wyświetlania reklam bukmacherki (bet365) na swojej stronie za dobre stawki (??? - 1$ CPM za Interstitial, czyli jedną z najbardziej inwazyjnych reklam). Czy opłaca w to się bawić?

- Co na to google? Może to wpłynąć na pozycje?
- Co na to adsense? Z tego co widzę to ich regulamin zabrania takiego połączenia.
Co jakby zrobić by reklamy z hazardem pojawiały się na innych podstronach niż reklamy adsense?
- Prawo Polskie podobno także zabrania reklamowania hazardu. Strona siedzi na serwerze w Niemczech, a sam jestem osobą fizyczną, czy to ma jakieś znaczenie?


Duże ryzyko? Warto w to się bawić, czy odpuścić sobie?


RE: Reklamowanie strony z hazardem. Opłaca się? Jakie ryzyko? - nurgiel - 26-08-2015 14:09

Tak, jeżeli w te znaki zapytania jest trzycyfrowa liczba, a nie 4.

- Może.
- A czy oni nie mieli się właśnie ostatnio otwierać się na hazard? Chyba takie newsy na emaila mi wysyłali.
- Jesteś grubym misiem? Bo jak "wymiar sprawiedliwości" będzie chciał się do ciebie przyczepić to prawo nigdy nie będzie po twojej stronie. Skojarzyło mi się z kolesiem, co śmiał sie z KOMORA,podobno też miał stronkę na zagranicznym serwerze i jakoś mu to nie pomogło.


RE: Reklamowanie strony z hazardem. Opłaca się? Jakie ryzyko? - nurgiel - 28-08-2015 07:13

Specjalnie dla ciebie
"AdSense ogranicza umieszczanie reklam w witrynach i materiałach związanych z hazardem. Zasady dotyczące hazardu różnią się w zależności od kraju, w którym znajduje się wydawca. Wydawcy nie mogą umieszczać reklam w materiałach związanych z hazardem ani na żadnych stronach, które zawierają linki do materiałów hazardowych (nie dotyczy to wydawców z ograniczonej grupy krajów). Obejmuje to wszelkie treści, które pozwalają użytkownikom zawierać zakłady lub grać w gry w zamian za możliwość zarobienia pieniędzy lub zdobycia innych nagród."

Jak się dogadasz, to możesz zostać wybrany. Przypominam ci, że w Polsce hazard jest zakazany.