Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podejrzenie dużo wejść na stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Podejrzenie dużo wejść na stronę (/Temat-Podejrzenie-duzo-wejsc-na-strone-120140)



Podejrzenie dużo wejść na stronę - milosz998 - 26-08-2015 03:38

Siema. Wczoraj miałem bardzo zamuloną stronę, praktycznie nie chciała działać, zauważyłem w statystykach że jakimś cudem miałem AŻ 5 tysięcy wejść na stronę, podczas gdy w weekend przy dużym spamie z mojej strony było to ledwo tysiąc wejść.

Co ważniejsze:

Spamuje bezspośrednimi linkami do tematów, stąd miałem zazwyczaj np 400 wejść w ten temat, 300 w ten, na główną stronę jakieś 5-6, a dziś? Dziś na główną stronę ni stąd ni zowąd mam 4710 wejśc.. O co chodzi? Jakieś boty?


RE: Podejrzenie dużo wejść na stronę - kolo33 - 26-08-2015 03:59

Zależy czym sprawdzasz, powinno ci pokazywać skąd jest ruch. Zobacz na zarobki/komentarze i się okaże. Boty są zwykle jak dodasz nowe wpisy, później już rzadziej.


RE: Podejrzenie dużo wejść na stronę - rozi1910 - 26-08-2015 23:54

jest też opcja, że boty próbują włamać się na Twoją stronkę poprzez wpisywanie najpopularniejszych haseł. Sprawdź czy masz duzo wejsc na podstronę /wp-login.php. Tak było na mojej stronie i zainstalowałem wtyczkę iThemes Security. pomogło Smile


RE: Podejrzenie dużo wejść na stronę - Bravo - 27-08-2015 11:30

Możliwe jest to tak jak mówi rozi1910 czyli boty ale też jest taka możliwość ze konkurencja próbuje cię zniszczyć no chyba że link trafił w tajemnicze miejsca internetu.


RE: Podejrzenie dużo wejść na stronę - radek0389 - 27-08-2015 11:47

Podepnij sobie google analytics, wtedy wszystko masz czarno na białym, kto wchodzi na bloga, skąd i kiedy.