Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.e-konkursowo.pl/news/ pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: www.e-konkursowo.pl/news/ pytanie (/Temat-www-e-konkursowo-pl-news-pytanie-120117)



www.e-konkursowo.pl/news/ pytanie - sprzetok - 25-08-2015 18:28

Zaczalem budowac sobie w wolnej chwili grupy na facebooku juz mam 2 000 ludkow. Troche botow itp i patrze a tutaj juz 2000 ludkow. Dodaje posta a tam 300 wyswietlen ... Planuje dobic do 20,000 i dac post ala ten skrypt na swoja domenę... jak zrobic zeby jak ludek wejdzie na moja strone dodalo mu posta (nie takiego hamowatego z subsms ale normalnego... potem sub sms chyba)

Czy taki skrypt mozn gdzie kupić badz zdobyc za darmo zeby sam dodal wpis




Pozdrawiam za jakies rady. Domyslam sie odzeb bedzie slaby, radz sobie sam i to rozumiem. Ale moze ktos mi wytlumaczy skad wziasc takie cos jak na tej stronie.

Pozdrawiam


RE: www.e-konkursowo.pl/news/ pytanie - piotrekprorok - 25-08-2015 19:29

Po pierwsze strona nie działa, po drugie jak się domyślam chodzi Ci o viral. Nie ma aktualnie działających virali typu '2 razy x' chyba, że zapłacisz grubsze pieniądze za jego wykonanie. Temat zamykam, było o tym już wiele pisane na forum, możesz wypowiadać się tam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.