Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki (/Temat-WYKONAM-Hacki-programy-strony-gry-i-inne-zachcianki-120080)

Strony: 1 2 3


[WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - Adde - 25-08-2015 02:24

Cześć, jeśli trafiłeś do tego wątku to prawdopodobnie znasz się na zarabianiu w internecie i prawdopodobnie potrzebujesz, i szukasz właśnie jakiegoś programu, aplikacji czy projektu strony pod odpowiednią niszę. Na pewno wiesz, że dobrej jakości soft to podstawa w wielu sposobach pracy w sieci. Wiarygodnie wyglądający fake hack znacząco zwiększy zarobki w PPI, schludny i estetyczny landing page pozytywnie wpłynie na konwersje, a niezawodny bot to fundament udanego spamu.

Tutaj pojawiam się ja - od 8 lat interesuje się szeroko pojętym programowaniem, głównie w kontekście gier (ktoś udziela się może na warsztat.gd? Wink). 8 lat klepania kodu, zbierania doświadczenia, ale chociaż na zarabiam.com jestem już od 3 lat to dopiero niedawno wpadłem na pomysł, żeby swoimi umiejętnościami podzielić się i pomóc pewnie niejednej osobie w zwiększeniu zysków w swoim e-biznesie Wink

Teraz już trochę konkretniej: w przeciwieństwie do 3/4 osób oferujących tutaj tego typu usługi, mam raczej szersze doświadczenia i np tworząc fake hacka tworzę go za każdym razem od podstaw, przy użyciu swoich narzędzi, nie korzystając cały czas z jednego znalezionego gdzieś kiedyś w sieci szablonu. Generalnie nie chcę się zamykać w jakiś ramach - to Ty kliencie jesteś od tego żeby powiedzieć mi czego potrzebujesz i to Ty wiesz najlepiej co zadziała w przypadku Twojego pomysłu czy Twojej niszy. Ja jestem tylko od tego żeby to co sobie zażyczysz jak najlepiej wykonać Smile

Na pewno nie nie będzie drogo - mierzę siły na zamiary i wiem, że nawet 8 lat doświadczenia z grami nie zapewni mi od razu stuprocentowych umiejętności w pracy w tej e-biznesowej branży, i na razie traktuję to przede wszystkim jako wyzwanie i naukę Wink

Jestem otwarty na współpracę i szeroki wachlarz zleceń. Nie tylko fake hacki, boty i landing page, ale też inny potrzebny Tobie soft, do którego raczej nie ma gotowych szablonów w necie i co za tym idzie trudno znaleźć osobę gotową podjąć się takiej pracy Smile

Tutaj kilka screenów z moich wcześniejszych projektów, najczęściej niestety porzuconych już dobre kilka lat temu:
3D RPG
http://warsztat.gd/screens/42aaf9955313701d0b6cce96de5cc523.png
http://warsztat.gd/screens/63ff8b9ff10064a0161eac115be4757e.png

Aplikacja podobna do popularnej kilka lat temu "Hula Pula"
http://warsztat.gd/screens/03e0ea9c21bbf4b6443513efc5acef3c.png

RPG via www
http://warsztat.gd/screens/2c6e5365505063673450e4363f755498.jpg

Obecnie pracuję nad programem ściągającym i analizującym dane z olx.pl, więc jeśli masz niszę/pomysł tego typu - zapraszam Wink

Jeśli masz pytania lub chcesz zacząć współpracę (nie tylko w kontekście zarabiania, pisz nawet jeśli masz pomysł na grę Big Grin) to zapraszam na PW, GG: 300116 lub mail [email protected]

Cheers! Smile


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - inwesgroup - 25-08-2015 09:03

Napisałem na gg.


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - Roro - 13-09-2015 10:39

Super kontakt i współpraca na odpowiednim poziomie. Polecam Idea


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - holyplay - 24-09-2015 20:28

Mocno polecam, wszystko wykonane wyjątkowo dobrze, tanio i świetny kontakt!


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - inwesgroup - 13-10-2015 20:51

Współpracuję z tym użytkownikiem dłuższy czas i muszę szczerze przyznać że bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Wielki talent i świetne umiejętności no i oczywiście tanio ! Polecam Smile


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - zuhsm.pl - 08-11-2015 14:08

Polecam, transakcja na full wypasie. Najważniejsze że profesjonalnie a tanio.


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - Mecenas - 06-01-2016 01:07

Poszło PW. Czekam na odpowiedź Smile


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - Zefir - 07-01-2016 13:07

Witam, posłałem PW, licze na odpowiedź jeżeli nadal aktualne Smile


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - Zefir - 18-01-2016 07:29

Polecam! Sprawny kontakt, bot przetestywany działa idealnie.


RE: [WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki - Robaczek12 - 18-01-2016 11:58

Napisałem priv Smile