Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dogry.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dogry.pl (/Temat-Dogry-pl-120072)



Dogry.pl - Quar5 - 24-08-2015 20:44

Chciałbym przedstawić serwis Dogry.pl
Punkty uzyskane w tym serwisie można wymienić na konta premium i inne rzeczy w grach online lub zamienić kody na pieniądze w Paysafecard.

Dużo punktów można otrzymać realizując zadania w grach, więc jak ktoś ma dobry internet to ściąga dużo gier robi zadania i zdobywa punkty, ale są też gry przez przeglądarkę. ( niestety te zadania są jednorazowe, ale zawsze trochę punktów wpadnie)

Punkty zarabiamy też udzielając się na forum:
Dodanie pytania do gry-8 pkt.
Odpowiedź na pytanie użytkownika-5 pkt.
Wgranie zrzutu ekranu do gry-2 pkt.
Komentarz pod wiadomością z gry-2 pkt.
Można też zarabiać na wypełnianiu ankiet itp.
Jeśli napiszecie posta na forum musicie poczekać aż moderator go zatwierdzi ( mają na to czas do 7 dni)

Za codzienne logowanie dostajemy 5 pkt. dziennie a co 10 logowań 10 pkt. więc 180 pkt. miesięcznie prawie za darmo (jedynie trzeba pamiętać żeby codziennie wejść na stronę)

Jednak największa część naszych dochodów to reflinki:
Dostajemy 10% punktów zdobytych przez osoby zarejestrowane z naszego linka przez 6 miesięcy.
Dostajemy także dodatkowe 20 pkt jeśli osoba zarejestruje się przez Facebook'a, wchodzimy w link i klikamy "zaloguj z facabook"

Serwis jest wypłacalny. Na youtube można znaleźć dużo poradników i filmów z wypłat.

Zapraszam do rejestracji z mojego linka:http://dogry.pl/r/d050-260670/
Rejestrując się z reflinka WY dostajecie za darmo 20 pkt. na start
Czysty link:http://dogry.pl/


RE: Dogry.pl - Sahya - 24-08-2015 21:08

Temat już był. Za mało postów na refflink. Dodatkowo na forum już nie można zdobyć pkt. To tyle.


RE: Dogry.pl - rozi1910 - 24-08-2015 21:09

długo już istnieją? poszła rejestracja z refa


RE: Dogry.pl - Sahya - 24-08-2015 21:24

Tak. Byłem moderatorem na serwisie przez pół roku. Serwis wypłaca. Sam otrzymałem już około 300 zł. Tylko Pan, który założył temat nie wie nawet o dużych zmianach na serwisie. Np. teraz nie dostaje się 5 pkt. Za codzienne logowanie.


RE: Dogry.pl - rozi1910 - 24-08-2015 21:28

(24-08-2015 21:24)Sahya napisał(a):  Tak. Byłem moderatorem na serwisie przez pół roku. Serwis wypłaca. Sam otrzymałem już około 300 zł. Tylko Pan, który założył temat nie wie nawet o dużych zmianach na serwisie. Np. teraz nie dostaje się 5 pkt. Za codzienne logowanie.

ok to może Ciebie spytam, jak spieniężyć punkty zebrane w serwisie?


RE: Dogry.pl - Sahya - 24-08-2015 21:34

No cóż możesz za punkty otrzymać PSC i potem z kimś się wymienić. Innego sposobu nie widzę.


Dogry.pl - piotrekprorok - 25-08-2015 11:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.