Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie (/Temat-Subskrypcje-SMS-a-brak-wymaganej-kasy-na-koncie-120069)

Strony: 1 2


Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - aero2 - 24-08-2015 19:18

Witam.

Które serwisy zaliczą leada nawet gdy nie ma się na koncie wymaganej kasy?


RE: Subskrypcje SMS a brak kasy na koncie - KasaNova - 24-08-2015 19:19

leadmore


RE: Subskrypcje SMS a brak kasy na koncie - aero2 - 24-08-2015 19:21

O tym akurat wiedziałem, jak ktoś zna inne to niech pisze.


RE: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - DzejkobPL - 24-08-2015 19:32

LeadNow.


• Wysłane z telefonu. •


RE: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - Varnity - 24-08-2015 20:23

Nie ładnie tak fraudować Lol/


RE: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - Bidbar96 - 25-08-2015 17:51

Wiem ze jak ktos ma zablokowane smsy premium przez operatora i wpisze się na subskrypcje to mu nie pobierze opłaty a dana osoba i tak uzyska dostep do okreslonych danych np z programu downloaded na eforsie pobierze co tam chce, podejrzewam ze wszedzie jest podobnie.

oto przykład:
Mam telefon na karte z którego nie korzystam,(mam na karcie dosyc duzo srodków) stwierdziłem ze wyjdzie na to samo jak zapisze ten nr na subskrypcje czy wysle premium sms niz wypłace pieniądze przez banksms czy cos takiego. Okazało się ze mam zablokowane smsy premium przez operatora, wpisalem się na subskrypcje we wlasnym programie downloaded, dostep uzyskałem, leada nie zaliczyło i kasy nie sciagnelo Big Grin


RE: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - Pasza dla konia - 25-08-2015 18:02

@up
I tym sposobem zarobiłes 1155 zł ?Big Grin


RE: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - Bidbar96 - 25-08-2015 18:15

@up
tak Jerk2
zastanawiam się czy sprzedac tą nisze Xpokerface


RE: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - QpiterQ - 25-08-2015 19:36

(24-08-2015 19:32)DzejkobPL napisał(a):  LeadNow.


• Wysłane z telefonu. •

I co wtedy się stanie? Big Grin Ktoś nie ma pieniedzy na koncie wysle sms i bedzie miał na -? Czy przyjdzie jakis rachunek? Jerk


RE: Subskrypcje SMS a brak wymaganej kasy na koncie - Sahya - 25-08-2015 19:40

(25-08-2015 19:36)QpiterQ napisał(a):  
(24-08-2015 19:32)DzejkobPL napisał(a):  LeadNow.


• Wysłane z telefonu. •

I co wtedy się stanie? Big Grin Ktoś nie ma pieniedzy na koncie wysle sms i bedzie miał na -? Czy przyjdzie jakis rachunek? Jerk

Nie. Po prostu nie będzie się mógł zapisać na subskrypcję.