Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwają bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Usuwają bloga (/Temat-Usuwaja-bloga-120063)



Usuwają bloga - addamek - 24-08-2015 18:02

Cześć, własnie usunęli mi starego bloga (miał z 4 miesiące) jednak od pewnego czasu mam nowego ponieważ na poprzednim jedynie kopiowałem treści a teraz pozycjonuję nowego w google.

Wkładam w to dużo pracy bo 1 unikalny post zajmuje mi około godzinę, MAM WŁASNĄ DOMENĘ podpiętą pod blogspot, blog jest tak samo jak poprzedni o filmach i w zdjęciu jest link do playera na eforsie.

Czy mogę coś zrobić aby tego bloga nie usunęli? Jak usuną mi ten nowy nawet za pół roku to pozycja w google spadnie do 0 i starania na nic. Wklejam maila od nich:

Witamy, Sprawdziliśmy Twojego bloga (http://zobaczpremiery.blogspot.com/) i stwierdziliśmy, że narusza on nasze Warunki usługi (SPAM). Zgodnie z nimi usunęliśmy Twojego bloga – jego URL nie jest już dostępny.


RE: Usuwają bloga - Na 5tyk - 24-08-2015 18:09

Nie lepiej kupić hosting WWW?
W MintsHost.pl masz najniższy pakiet za 21zl/rok (przy kodzie rabatowym rabatLCP) i dodatkowo darmową domenę *.pl


RE: Usuwają bloga - addamek - 24-08-2015 22:09

(24-08-2015 18:09)Na 5tyk napisał(a):  Nie lepiej kupić hosting WWW?
W MintsHost.pl masz najniższy pakiet za 21zl/rok (przy kodzie rabatowym rabatLCP) i dodatkowo darmową domenę *.pl

Ale czy wtedy też mogę korzystać z bloggera czy już musi być wordpress?


RE: Usuwają bloga - full2000 - 26-08-2015 23:17

No wtedy WP ale jeżeli planujesz zarabianie długoterminowo to lepiej wyjdziesz na własnym hostinguSmile