Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
byeNEO.com - do 150% ROI. PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: byeNEO.com - do 150% ROI. PayPal (/Temat-byeNEO-com-do-150-ROI-PayPal-120054)

Strony: 1 2 3 4 5 6


byeNEO.com - do 150% ROI. PayPal - April - 24-08-2015 15:50

Chciałabym przedstawić interesujący program Revenue Share - obecnie w fazie Pre-Launch:

byeNEO.com


Oferuję Refback w wysokości 0.10$ za rejestrację i obejrzenie reklamy aktywacyjnej - więcej szczegółów w tym wątku

Oficjalny start odbył się 26 sierpnia

Grupa na Facebook --> facebook.com/byeNEO

Metody zarabiania

1. Użytkownik darmowy
Klikanie Bonus Ads - około 5 BNP dziennie (1BNP = $0.01), po dojściu na określony pułap od uzbierania BNP otrzymujemy wymienne płatne reklamy. Każdy na start otrzymuje również 50 BNP o wartości 0.50$

2. Inwestycje

Paczka Trial za 2$ = ROI 110% po 30 dniach
Paczka za 10 $ = ROI 120% po 30 dniach
3-5 paczek (30-50$) = ROI 125% po 30 dniach
7 paczek (70$) = ROI 130% po 30 dniach
10 paczek (100$) = ROI 150% po 30 dniach

Za zakupione paczki otrzymujemy BNPoints, za które codziennie otrzymujemy naliczenia (raczej stałe na poziomie 3%)

Akcje:
rynek akcji - na razie z tego co zauważyłam to kontrolowany jedynie przez administrację a więc nie ma możliwości kupna/sprzedaży akcji pomiędzy użytkownikami ale na forum czytałam, że wkrótce będzie również otwarta giełda akcji.

Obecnie jedna akcja jest w cenie 10BNP (0.10$) a pierwsza dywidenda wynosi 0.007$ za akcję. Dywidendy są płacone co tydzień w piątek. Łatwo więc policzyć, że na zwrot trzeba poczekać około 13 tygodni a dalej to już tylko czysty zysk. Może to trwać oczywiście dłużej jak i krócej w zależności od:
- obecnego kursu kupna/sprzedaży
- wysokości dywidendy

Ciekawostką jest, że do każdej zakupionej kampanii akcje są dodawane jakby gratis - do 1 adpacka 1 akcja, do 5 adpacków 5 akcji, do 10 adpacków 10 akcji, itd.

W tej chwili akcje można kupować/sprzedawać tylko za BNP, choć prawdopodobnie wkrótce pojawi się także możliwość używania $.

3. Poziomy (Levels)
[Obrazek: level.png]

Program partnerski

- 10% od każdego kliknięcia Value Ads naszego poleconego w przypadku konta Standard
- 20% od każdego kliknięcia Value Ads naszego poleconego w przypadku konta Pro

Płatności

Procesory płatności: Perfect Money, BitCoin oraz PayPal.

Minimum do wypłaty: $2
Minimalny depozyt: $2
Opłata za depozyt: brak
Opłata administracyjna przy wypłacie: 0% jeżeli wypłacamy co najwyżej raz na tydzień. Jeżeli częściej to opłata wynosi 2%.

90% kwoty zleconej zostaje wypłacone na procesor a 10% kwoty trafia do nas z powrotem jako reinwestycja w BNP. Przelicznik 1$ = 120BNP

Nawiązanie do nazwy - bye neo - jest ciekawą zagrywką słowną, mam nadzieję, że program pociągnie chociaż w 1/100 tego jak neobux do którego administracja byeneo prawdopodobnie "pieje".

Banerki:
[Obrazek: byeneo468x60_2.png]

[Obrazek: byeneo728x90-PL.png]


Zapraszam do rejestracji:
http://byeneo.com/register_PL.php?ref=AprilPL

Czysty link:
http://byeneo.com/index_pl.php

Moje dowody wypłat:
http://zarabiam.com/Temat-byeNEO-com-120487

Polska wersja językowa:
http://byeneo.com/index_pl.php


RE: byeNEO.com - Captain - 26-08-2015 03:36

Strona wyglada bez-na-dziej-nie. Po wejściu w reflink nie ma kompletnie żadnych informacji o niczym, o programie, nic nie można poczytać, a po usunieciu refa z adresu i przejściu na główną już są informacje... ale brzydko zaprezentowane. Cieżko sie to przegląda i przywodzi na myśl stronki gdzie mozna kupić cudowne sposoby/poradniki/książki.

Jeśli miałbym oceniać wyłącznie po samej stronie to wyglada na scam.

Co do reszty nie wiem. Może to wcale nie jest scam. Ale i tak dużej popularności mu nie wróżę.


RE: byeNEO.com - April - 26-08-2015 13:27

@Captain. Dzięki za opinię. Ja niestety nie jestem na tyle w temacie aby oceniać program jedynie w aspekcie wizualnym. Jak dla mnie informacje i forma zawarta na stronie głównej były wyczerpujące i przystępne dlatego też zdecydowałam się na rejestrację i promocję.

Dziś oficjalny start i tak czy inaczej zamierzam zakupić na razie jeden Adpack na próbę. Doszło również kilka opcji alternatywnego zarabiania bez inwestycji:

- Flash Ads: można klikać dowolną ilość reklam o wartości $0.0001
- PTP: dla osób dysponujących jakimś ruchem www. Wystarczy dodać swój link promocyjny i można zarabiać $0.17 za 1000 wyświetleń linku.

Na chwilę obecną zarejestrowanych jest blisko 300 osób.


RE: byeNEO.com - April - 27-08-2015 15:54

Wczoraj był oficjalny start. Zainwestowałam 10$ przez PM z nadzieją na zwrot 12 $ Smile

Jestem już po pierwszym naliczeniu. Będąc w grupie 4 dostałam dokładnie $0.42 łącznie w czterech reklamach co dało zwrot w 3.17% w jeden dzień. Całkiem nieźle.

Od momentu oficjalnego startu program nieźle ewoluował, strona frontowa została całkowicie odmieniona i teraz jest to faktycznie bardziej przejrzyste.

Ilość zarejestrowanych użytkowników nie zachwyca ale to może i lepiej - wciąż jest duża szansa na wyrwanie poleconego a moim skromnym zdaniem program ma potencjał.


RE: byeNEO.com - April - 29-08-2015 10:48

Po dwóch kolejnych dniach mam już $1.10 na koncie a więc 11% "odzyskane". Minimum do wypłaty zostało zmniejszone do 2 $ dzięki czemu już wkrótce powinnam zlecić testową wypłatę.

Doszła również kolejna opcja zarabiania. Business Directory - klikając w banerki można zarobić $0.0005 za sztukę. Koszt emisji 1000 unikalnych wyświetleń reklamowanej strony to 1$.

Wkrótce ma również pojawić się opcja reklamowania video z YouTube i oczywiście zarabiania na takim oglądaniu.

Od wczoraj do programu dołączyło około 40 osób a więc powoli do przodu.


RE: byeNEO.com - April - 31-08-2015 12:41

Kolejny dzień za nami. Warto odnotować, że w ciągu ostatnich kilkunastu godzin dołączyło blisko 100 nowych użytkowników a więc program coraz lepiej rośnie. Jak dobrze pójdzie to dziś powinnam zlecić pierwszą testową wypłatę w kwocie 2$.


RE: byeNEO.com - April - 01-09-2015 19:57

Dziś wypłaciłam testowe 2$, które pojawiły się na moim PM jakieś 15 minut po zleceniu. Dowód w odpowiednim dziale: http://zarabiam.com/Temat-byeNEO-com-120487?pid=1320263#pid1320263

Naliczenia na dziś wyglądają następująco:

Level 0 - $0.00 - $0.02
Level 1 - $0.04 - $0.08
Level 2 - $0.08 - $0.12
Level 3 - $0.12 - $0.16
Level 4 - $0.16 - $0.32
Level 5 - $0.40 - $0.80
Level 6 - $1.20 - $2.40
Level 7 - $2.40 - $3.20
Level 8 - $3.20 - $5.00
Level 9 - $5.20 - $10.00
Level 10 - $10.00 - $20.00
Level 11 - $20.00 - $40.00
Level 12 - $41.00 - $82.00


RE: byeNEO.com - Ando - 01-09-2015 20:01

Na nowe programy zawsze trzeba uważać. Wypłacisz 1, 2 i 3 raz ale za czwartym może już być lipa. Oczywiście może być też wszystko ok. W każdym razie powodzenia Wink


RE: byeNEO.com - Shadow271 - 01-09-2015 20:29

(26-08-2015 13:27)April napisał(a):  - Flash Ads: można klikać dowolną ilość reklam o wartości $0.0001
- PTP: dla osób dysponujących jakimś ruchem www. Wystarczy dodać swój link promocyjny i można zarabiać $0.17 za 1000 wyświetleń linku.

"No ads available for you. Please come back after some time."

(26-08-2015 13:27)April napisał(a):  - PTP: dla osób dysponujących jakimś ruchem www. Wystarczy dodać swój link promocyjny i można zarabiać $0.17 za 1000 wyświetleń linku.

"$0.01 per 1000 unique visitors"


RE: byeNEO.com - April - 01-09-2015 20:36

@Ando - oczywiście, aczkolwiek nawet tak mała wypłata, stanowiąca dopiero 20% wkładu cieszy, bo równie dobrze program mógł być scamem z założenia i nie wypłacać wcale. Tak czy inaczej jestem dobrej myśli póki co, bo program się stale rozwija.

@Shadow - Flash Ads raz są, raz ich nie ma - znikają w szybkim tempie bo pakiety są dość popularne z tego co zauważyłam i wyklikują je "raz dwa".

Odnośnie PTP jak można wyczytać stawka jest ruchoma, zależy od ilości ruchu jaki trafia do programu. Jak pisałam tamtego posta stawka wynosiła 0.17$, nad ranem naszego czasu również łatwo można taką trafić.