Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Google usuwa blogi naruszające prawa autorskie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Czy Google usuwa blogi naruszające prawa autorskie? (/Temat-Czy-Google-usuwa-blogi-naruszajace-prawa-autorskie-120029)



Czy Google usuwa blogi naruszające prawa autorskie? - vojtec - 23-08-2015 22:07

Właśnie takie pytanie mnie nurtuje. Domyślam się, że tak, ale jak to wygląda? Te super-hiper algorytmy same wyłapują takie sytuacje czy ktoś musi zgłosić naruszenie praw autorskich?
Na blogu (blogspot) planuję umieścić zdjęcia oraz odnośniki do pobrania plików na których rozpowszechnianie nie mam licencji.
Jeżeli już dany blog zniknie z serwerów to co z pozostałymi, które mam na koncie?

Gdyby ktoś, coś, to będę wdzięczny Smile


RE: Czy Google usuwa blogi naruszające prawa autorskie? - surfer0700 - 23-08-2015 22:10

Jeżeli ktoś Cię zgłosi, to Twój blog na blogspocie zostanie zablokowany.


RE: Czy Google usuwa blogi naruszające prawa autorskie? - vojtec - 23-08-2015 22:16

Czy jest to weryfikowane przez kogoś czy z automatu blokada?

A co z innymi na tym samym koncie?


RE: Czy Google usuwa blogi naruszające prawa autorskie? - geraxon - 23-08-2015 22:16

Z tego co wiem to algorytm może wyłapać a naruszanie praw autorskich to poważna sprawa i dość szybko na to reagują. Możesz umieścić linki do oficjalnej strony z plikami.