Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Mój koniec z LOCKERZ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Mój koniec z LOCKERZ? (/Temat-Rozwiazane-Moj-koniec-z-LOCKERZ-12001)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Mój koniec z LOCKERZ? - frajeralockerz - 17-08-2010 10:57

Witam! Na ostatnim restocku wygrałem "Chili 10$", a dzisiaj dostałem e-mail od lockerz o treści:
"Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.

Thank you!

The Lockerz Crew"
Czy to oznacza, że w najbliższym czasie wykasują mi punkty i anulują mi tą "nagrode" za 3 fake konta ? Sad
Jeśli tak, to świetnie! W życiu nie darował bym sobie anulowania jakiejś lepszej nagrody a w ten sposób dowiedziałem się, że na tym koncie nic takiego bym nie wygrał Huh...


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - Magnus - 17-08-2010 11:03

Po prostu anulują Ci wysyłkę tej rzeczy.Karą będzie odjęcie PTZ całość lub część.

Będziesz wiedział na przyszłość żeby nie oszukiwać lockerz.


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - cinexik - 17-08-2010 11:07

Drogi użytkowniku Lockerz!

Piszemy w związku z Twoim ostatnim wykupem. Sprawdziliśmy zamówienie i nie jestesmy w stanie spełnić żądania wykupu. Odkryliśmy pewne problemy z kontem, które mogą obejmować "ukradzione" PTZ, które naruszają nasz regulamin. Odjęliśmy punkty z twojego konta za karę.

Dziękuję!

Załoga Lockerz"

Czyli jednym słowem ciesz się, że nie zamowiles iMaca itd xd


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - frajeralockerz - 17-08-2010 16:05

O to chodzi! Siedzę na lockerz od października a jedyną moją nagrodą jest koszulka ;/ Od kiedy pojawiły się restocki coraz bardziej zniechęcał mnie serwis... aż do informacjo o otwarciu shopu, ale z powodu tych ekstremalnych cen nie mam już czego szukać na lockerz.... Ale dzieki lockerz dowiedziałem się o tym forum a od niego o tag i thisbox i może z nich coś wygramSmile

p.S. Nie straciłem narazie zadnych punktów na lockerz


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - Pytek - 17-08-2010 16:15

witam mam tą samą wiadomość przyszła mi wczoraj więc nie wiem o co biega (zamowilem 25$) więc co mam teraz zrobic kurwa mac pojade do tej popierdolonej ameryki i im zapierdole w pałe kurwa mac ZBIERAM NA GRE NA PS3 (Naruto Ultimate Ninja Storm 2) (a zamowiłem tapetę i mi przysłali) ,,,
GRR zamowilem 25$ dostalem ta sama wiadomosc i teraz kurwa koniec chyba pojade do tych piedolonych fast foodow i im dam w pizdu w ryj kurwa zbieram na naruto ultimate ninja storm 2 juz mialem miec ale kurwa jebany mail (grrrrrr zamienie sie w to dizecko z niemczech Big Grin )


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - Daminn - 17-08-2010 16:24

frajeralockerz napisał(a):Od kiedy pojawiły się restocki coraz bardziej zniechęcał mnie serwis
O ile się nie mylę restocki są od początku istnienia Lockerz.

Pytek Trzymaj język na wodzy. Jedź to nich, oni tak się przejmują twoim losem...


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - Nayare - 17-08-2010 16:55

(17-08-2010 16:15)Pytek napisał(a):  PS3 (Naruto Ultimate Ninja Storm 2)
Tak... graj sobie w bajeczki.


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - Boonys - 17-08-2010 17:15

Po 1.To to jest anime.Po 2.Ja wygrałem tapetę i nie dostałem.Pewnie będę musiał napisać do lockerz :O.Po 3.Cóż,muszę przyznać że jak dla mnie lockerz to jest nic w porównaniu do thisbox :O.


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - paskur - 17-08-2010 17:22

Heh... dlaczego to twój koniec z lockerz?
Na poczatku to zawsze anuluja. teraz juz będziesz czysty ;]


RE: Mój koniec z LOCKERZ? - nygus92 - 17-08-2010 19:07

ja takim sposobem stracilem 300$ PP, a konto mam 1000000% legalne, bez fake maili etc. nie poddaje sie bo wiem ze to nie ma sensu bo wtedy juz nic nie wygram, walcze dalej ; )