Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Odtwarzacz Mp3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Odtwarzacz Mp3 (/Temat-Zamkniety-Odtwarzacz-Mp3-120)

Strony: 1 2


RE: Odtwarzacz Mp3 - vladdyboy - 22-11-2009 21:34

z nazwy widze ze to muzyka dla ograniczonych lysych swirow aka jp na 100%

^^

ok już nie będę, słuchajcie czego chcecie ja i tak tego odtwarzacza nie będę odpalać. Niech każdy słucha swojego syfu w samotności

pozdrawiam :]


RE: Odtwarzacz Mp3 - Admin - 22-11-2009 21:39

i po sprawie Smile dla jednych syfem jest hip hop dla drugich 4 pory roku dlatego Smile odtwarzacz jest dodatkiem kto chce skorzysta kto nie to trudno Smile
slucham propozycji pozostałych userów Tongue


RE: Odtwarzacz Mp3 - Magnus - 22-11-2009 21:40

(22-11-2009 21:34)vladdyboy napisał(a):  z nazwy widze ze to muzyka dla ograniczonych lysych swirow aka jp na 100%

^^

ok już nie będę, słuchajcie czego chcecie ja i tak tego odtwarzacza nie będę odpalać. Niech każdy słucha swojego syfu w samotności

pozdrawiam :]

NIe badz taki cwany Tongue


RE: Odtwarzacz Mp3 - Kilol - 22-11-2009 21:40

Firma - Czas na walkę
Firma - Misja
Firma - Tylko jeden buch
Hemp Gru - To jest to
Hemp Gru - W Hemp Armii
Fundacja - No Baa
Fundacja - Jaram

No i te nuty muszą być dodane !

Kaliber44 - Plus i Minus (Szacun)
Kaliber44 - Rapowe ziarno
Fenomen - Sensacja

Nie chce dużo wymieniać.Tongue

(22-11-2009 21:29)MAGNUS95 napisał(a):  to z hip hopu - Bezimienni - GARDA .... i juz

Popieram cię !


RE: Odtwarzacz Mp3 - Magnus - 22-11-2009 21:43

ej jak admin doodaa wszystkie nuty co wychcecie to nasze forum nie bedzie sie włańczac bedzie sie mulic .... ;/ kazdy niech wybieze jedna jakos nutke i admin tam juz wybieze sposorod wszystkich ktorzy napisza jakies tam / pozdr


RE: Odtwarzacz Mp3 - vladdyboy - 22-11-2009 21:44

NARESZCIE DOCZEKAŁEM SIĘ !! FIRMA Big Grin

najlepiej dajmy reggae , o zielu będzie ( dla fanów gengsterki pale ziolo jestem cool i normalnej mlodziezy) o milosci ( ^^ ) i w ogole nutki fajne , dobry przekaz


RE: Odtwarzacz Mp3 - Admin - 22-11-2009 22:44

ok wasze obecne propozycje weszły w życie Smile
wkrotce dodam jeszcze 2 piosenki około 10ciu jest już aktywnych Smile

pozdrawiam


RE: Odtwarzacz Mp3 - skalarado - 30-11-2009 20:12

Trzeci wymiar - Inni niż wszyscy
Peja - Bragga


RE: Odtwarzacz Mp3 - Admin - 02-05-2010 22:46

projekt został zamknięty więc zamykam Smile


[Zamknięty][Zamknięty]Odtwarzacz Mp3 - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.