Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsze programy do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najlepsze programy do zarabiania (/Temat-Najlepsze-programy-do-zarabiania-119994)



Najlepsze programy do zarabiania - virus1010 - 23-08-2015 12:08

Witam,

Chciałbym Was zapytać jako osoby doświadczone które programy są najbardziej opłacalne? Chodzi o opcje typu shorte.st na których da się zarobić bez wiekszego wkładu z naszej strony. Raz poświęcam trochę czasu a później linki same zarabiają. Albo coś typu HitLeap odpalam programi i mi nabija minutki. Testowałem jakiś czas temu surfbary i tym podobne i cienko tam to przędzie podpowiecie w co najlepiej się bawić aby rzeczywiście zarobić?


RE: Najlepsze programy do zarabiania - rozi1910 - 24-08-2015 01:42

na forum jest mega dużo tematów z odpowiedzią na Twoje pytanie. jak surfbary itd Ci nie odpowiadały to może zainteresuj się PPA albo sub sms. Z posta wnioskuję, że liczysz na jakiś automat, ale bez żadnej wiedzy nie wróżę nic dobrego. Pokop trochę na forum a na pewno coś dla siebie znajdziesz Smile


RE: Najlepsze programy do zarabiania - AnnaKa - 24-08-2015 07:18

Nie można nigdy mówić o tym że raz poświęcisz jeden dzień przykładowo i zarabiasz tydzień.
Praca = Płaca
I to nie zawsze, nie każdy wykonuje dobrą pracę także $$ się nie zgadzają.
Osobiście polecam przeanalizować Tobie dobrze forum od tematów z serwisami zarobkowymi po PPA.


RE: Najlepsze programy do zarabiania - Kryminalista - 24-08-2015 10:03

Zależy na co stawiasz.Jak chcesz dorobić pareset zł lub więcej to zwykły spam na Fb, a jak jesteś ambitny możesz postawić bloga promować go,pozycjonować i zgarniać szmal ale tutaj trzeba mieć pomysł na nisze,równie dobrze możesz też z innych stron podbierać ale wiesz wtedy konkurencja większa.
Ja aktualnie na skracam linki,rozwijam sie i coraz lepiej mi to idzie Smile
Musisz znaleść odpowiedni sposób,ja bym na twoim miejscu poczytał popróbował i w czym najlepiej Ci idzie.


RE: Najlepsze programy do zarabiania - virus1010 - 24-08-2015 13:01

Właśnie słyszałem o PPA ale i sub sms by mi odpowiadał tylko chodzi o konkretny wypłacalny i z jak najlepszymi stawkami.

A PPA dokładniej jak działa?

Wiem że postów na stronie jest mnóstwo, że idzie się w tym wszystkim pogubić, programów też jest tyle że nie wiadomo za co złapać.

Pytanie o najlepszy sub sms i PPA jakie serwisy ?


RE: Najlepsze programy do zarabiania - Herth69 - 24-08-2015 15:10

(24-08-2015 13:01)virus1010 napisał(a):  Właśnie słyszałem o PPA ale i sub sms by mi odpowiadał tylko chodzi o konkretny wypłacalny i z jak najlepszymi stawkami.

A PPA dokładniej jak działa?

Wiem że postów na stronie jest mnóstwo, że idzie się w tym wszystkim pogubić, programów też jest tyle że nie wiadomo za co złapać.

Pytanie o najlepszy sub sms i PPA jakie serwisy ?


Są stworzone specjalne działy pod sub sms i PPA,tam masz wszystkie najlepsze i wypłacalne serwisy.Proponuje trochę poczytać i wybrać odpowiedni dla siebie serwis.


RE: Najlepsze programy do zarabiania - Lucas - 24-08-2015 17:19

Jak już chcesz czymś się zająć, to zajmij się tym jedynym sposobem konkretnie. Np. wspomniany przez Ciebie shorte.st jest świetną sprawą, tylko musisz pomyśleć ile chcesz pracy w to włożyć, czy to ma być np. blog/serwis, czy fanpage, czy może też po prostu spam linkami po grupach czy w komentarzach. Ja osobiście Ci polecam to pierwsze + social media. Wiele osób startuje od fanpage'a na Facebooku, promują sobie go (a nisza dowolna - od motoryzacji, przez śmieszne obrazki, na erotyce kończąc) a potem ewentualnie dorzucają do tego blog, który (przy dobrej niszy) zbierze trochę trafficu i będziesz wtedy miał możliwość zarobienia dodatkowo na reklamach.

Nisza jednak jest ważna, i jeżeli widzisz dużą konkurencję, to lepiej będzie spasować. Dlaczego? Dlatego, że żeby się wybić i zarobić coś fajnego, musisz promować, reklamować się itd.. a promowanie w komentarzach i na grupach już jest tak popularne, że coraz bardziej się wypala, i się bardzo narobisz a niewiele Ci z tego przyjdzie. Wyjątkiem jest erotyka - wiadomo dlaczego. Wink