Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! (/Temat-Dziennik-od-zera-do-miliardera-w-10-lat-119972)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - piotrgk4 - 08-09-2015 15:18

Wow... Używa Pan automatów, sprawdzonych nisz czy wszystko opiera się na kreatywności?

PS. Powodzenia i trzymam kciuki byś osiągnął cel Smile


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - AlucyBlue - 08-09-2015 16:36

Powoli się rozkręca, przyznam że przycięła mnie troche nazwa dziennika, i życzę szczere "powodzenia". Na 100% będę zaglądać Smile


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - paweuq - 08-09-2015 18:04

piotrgk4 są to pomysły oparte o moją kreatywność! Wcielam w życie tylko swoje pomysły. Co masz na myśli pytając czy używam automatów? Sorry ale nie za bardzo ogarniam to wszystko jeszcze! Co do nazwy dziennika to rozkręca mi wyobraźnie Big Grin A zeby coś osiągnąć trzeba używać wyobraźni!


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - PaulRcootiC - 10-09-2015 15:50

Powodzenia ? Ja tez musze jakis fanpage zrobic i wypromować


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - MACOS - 11-09-2015 09:36

Ładnie, ciekawe czy się wyrobisz Tongue


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - paweuq - 14-09-2015 17:48

Witam dziś tak szybko bo sie pakuję i jutro wyjezdzam do warszawy na 2 tygodnie. Urlop musiałem przedłużyć bo trafiła się okazja to trzeba ją brać. Dziennik na 2 tygodnie muszę zawiesić bo nie będe miał czasu na zarabianie w sieci. Do Warszawy jadę na 2 szkolenia, jedno to pozycjonownie stron, drugie to dietetyka. Wybuliłem sporo hajsu na to. Wszystkie cele które zaplanowałem to je zrealizowałem.

Jesli chodzi o zarobki to:
CEL: 100 000 PLN

ALLEGRO: 56 PLN

STRONA Z PIERWSZĄ NISZĄ : 53 PLN


SHORTE: 10,24 $


DO KONCA POZOSTAŁO: 343 DNI.


Tak o to wszystko się prezentuje.


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - Kemesz - 28-09-2015 22:47

Jakieś nowe wieści? Mam nadzieję, że nie porzuciłeś pomysłu Undecided


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - paweuq - 29-09-2015 15:48

Witam, wszystkich po przerwie! Niedawno wróciłem, z dwoma certyfikatami! Jest moc! Lecz do końca tego tygodnia postanowiłem wrzucić na luz! Przez 2 tyg miałem sporo nauki. Czy może jest ktoś chętny na moje FP? Mam ich 9 łaczna liczba fanów to ponad 45k zainteresowani pisać na priv, cena jaka mnie interesuje to 200zł płatne PayPal, pragnę nadmienić iż około 90% osób na tych to osoby pełnoletnie. Więcej info na priv! Pozdrawiam!


RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - paweuq - 06-10-2015 16:38

Witajcie , po dłuzszej przerwie! Dzięki tej przerwie zmieniłem nastawienie do zarabiania i tok myślenia. Stwierdziłem, że nie ma co na nowo wymyślać koło skoro zostało ono wynalezione! Koło zostało wynalezione więc trzeba go uzywać i wykorzystywać. Dobra koniec metafor! FanPage sprzedałem i wyszło mi na dobre.

CEL: 100 000 PLN


ALLEGRO: 176 PLN


STRONA Z PIERWSZĄ NISZĄ : 442 PLN



SHORTE: 16,32 $


SPRZEADAŻ FANPAGE: 190 zł



DO KONCA POZOSTAŁO: 343 DNI.



RE: Dziennik od zera do miliardera w 10 lat?! - mcknowak - 06-10-2015 19:25

(08-09-2015 14:40)paweuq napisał(a):  a poźniej juz kupię z 10k linków.
Taka moja uwaga żebyś sobie darował zakup tych 10k linków. Szkoda kasy a możesz zrobić więcej szkody niż pożytku. Ręcznie dodawane linki są OK. Życzę powodzenia. Cool