Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem (/Temat-Poradnik-zarabiania-dla-poczatkujacych-subsms-premium-poza-facebookiem-119970)

Strony: 1 2 3


Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - Tidus - 22-08-2015 18:27

1. Poradnik zarabiania na subskrypcjach SMS poza facebookiem
2. Opis: W poradniku opisuję sposób zarabiania nieopierający się o serwis facebook. Sprzedaje wyłącznie 10 sztuk, lecz liczba sprzedanych poradników NIE WPŁYNIE na zarobki, a przynajmniej nie powinna wpłynąć. Jest to sposób, który nie powinien się skończyć, lecz w przyszłości może być tak oblegany jak spam po grupach na facebooku. Im więcej robisz - tym więcej zarobisz. Cena niska ze względu na to, bo nie chce żeby ktoś wyszedł na minus.
Oddane do recenzji dla: piotrekprorok
3. Zdjęcia/Screeny: -
4. Cena: 30zł / 10 sztuk
5. Kontakt: PW/GG: 3539418
Służę pomocą wyłącznie na PW


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - piotrekprorok - 22-08-2015 19:09

Poradnik otrzymałem do recenzji w dniu wczorajszym.

Poradnik jest krótki, trochę chaotyczny aczkolwiek nie ma problemu ze zrozumieniem zawartego w nim przekazu.



Testowałem metodę, drugiego dnia mi się zwróciła bez większego nakładu pracy, więc uważam że cena 30 zł nie jest zawyżona.
"Im więcej robisz - tym więcej zarobisz" - trzeba się zgodzić z autorem, gdyby kupujący siedział kilka godzin dziennie i aktywnie robił to co należy - zarobki z pewnością byłyby wysokie.

W działach ogólnych tego forum ta metoda nie była opisywana, jednak podobne metody widnieją na zagranicznych forach.
Warto zaznaczyć że sposób nadaje się raczej dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Można zarabiać zarówno na subskrypcjach sms/premium sms jak i szeroko pojęte cpa co by według mnie dało lepsze efekty.

Nie pracujemy na facebooku, youtube, forach... Nie potrzebujemy również inwestycji aby zacząć zarabiać tą metodą.

Ilość sprzedanych sztuk nie ma aż tak dużego znaczenia ponieważ każdy może minimalnie zmodyfikować metodę i nie będzie konkurencji.
Aczkolwiek gdyby każdy z kupujących robił dokładnie to samo uważam, że dobrym posunięciem jest ograniczenie ilości sprzedanych sztuk do 10, tak jak to zrobił autor.

Ah, bym zapomniał. Brakuje w poradniku jednego szczegółu (ja zrozumiałem co należy robić, ale nie każdy musi) więc napisałem autorowi aby to dopisał przed sprzedażą.



RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - vojtec - 22-08-2015 19:43

Czy do pełnego wykorzystania metody z poradnika są potrzebne jakieś specjalne dodatkowe umiejętności bądź zaplecze?


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - Tidus - 22-08-2015 20:54

(22-08-2015 19:43)vojtec napisał(a):  Czy do pełnego wykorzystania metody z poradnika są potrzebne jakieś specjalne dodatkowe umiejętności bądź zaplecze?

Cały poradnik opiera się na budowaniu "zaplecza", ale wszystko jest bardzo proste i dość przyjemne. Nie są potrzebne żadne umiejętności.

Moja dziewczyna, która nigdy nie miała do czynienia z zarobkiem przez internet, ani w ogóle czymkolwiek bardziej zaawansowanym związanym z komputerem czy internetem, dawała radę.


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - ciastkO - 22-08-2015 21:08

Screen zarobków poproszę.


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - milosz998 - 22-08-2015 21:14

Pw Smile


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - Tidus - 22-08-2015 21:58

(22-08-2015 21:08)ciastkO napisał(a):  Screen zarobków poproszę.

Pamiętam, że robiłem specjalnie na potrzeby tego poradnika, lecz nie moge znaleźć, tak więc nie będzie.
nie mam zamiaru przerabiać obrazków, żeby wstawić nieprawdziwe zarobki
tak wiec
nie


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - vojtec - 22-08-2015 22:32

Jako, że to coś innego niż spam na Facebook'u, skusiłem się na zakup i póki co przeczytałem... Powiem tak - jeżeli wykręcasz tysiaka w miesiąc na subach/premium to raczej nic odkrywczego. Jeżeli jednak jesteś na początku drogi to warto mieć pogląd na inne metody niż tylko spam na fejsie, tym bardziej, że tu tworzy się "półautomat" (o ile można to tak nazwać). Jutro wdrożę ten chytry plan i zobaczymy ile czasu trzeba na odrobienie ceny przez osobę początkującą w tej metodzie zarobku.


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - Tidus - 22-08-2015 22:37

(22-08-2015 22:32)vojtec napisał(a):  Jako, że to coś innego niż spam na Facebook'u, skusiłem się na zakup i póki co przeczytałem... Powiem tak - jeżeli wykręcasz tysiaka w miesiąc na subach/premium to raczej nic odkrywczego. Jeżeli jednak jesteś na początku drogi to warto mieć pogląd na inne metody niż tylko spam na fejsie, tym bardziej, że tu tworzy się "półautomat" (o ile można to tak nazwać). Jutro wdrożę ten chytry plan i zobaczymy ile czasu trzeba na odrobienie ceny przez osobę początkującą w tej metodzie zarobku.

dzięki za opinie Wink
4 sztuki sprzedane


RE: Poradnik zarabiania dla początkujących subsms/premium poza facebookiem - michal1498 - 22-08-2015 23:51

Poradnik został przeze mnie zakupiony, przeczytałem cały i jestem pozytywnie zaskoczony. Poradnik jest bardzo przejrzysty oraz szczegółowo opisany. Jestem pewien, że zarobek z tego będzie na 100%. Polecam użytkownika oraz poradnik Smile